Jump to content
IGNORED

Advokatura


Tribun_Populi

Recommended Posts

6 hours ago, Moća said:

Zavisi od toga an kojoj adresi mu je kancelarija. Meni u Jagodini mesečno oko 18k.

I meni na NBG je otprilike toliko, a i na Vračaru je bilo isto. Zdravstveno oko 9 hiljada, porez i PIO oko 4, nezaposlenost 500 dinara.

Edited by Ayatollah
Link to comment
  • 4 weeks later...

vrana vrani oči ne vadi

 

Quote

Grupa beogradskih advokata optužila je niškog advokata Srđana Aleksića za finansijske i druge zloupotrebe u vezi sa podnošenjem tužbi učesnika rata na Kosovu i Metohiji 1999. za isplatu ratnih dnevnica i najavila da će ga tužiti Specijalnom tužilaštvu za organizovani kriminal.

 

 

 

Link to comment

u ovoj prici navijam za aleksica. covek zastupa veterane kojima drzava odbija da isplati dnevnice. nema trika da je tacno ovo da nekoga zastupa bez punomocja. a finansijska malverzacija je verovatno u tome sto ne naplacuje po obavljenoj radnji nego ceka uspeh spora pa novac uzima na kraju, kad se ljudi naplate.

 

mislim, ne znam coveka, ali bar pola ovih optuzbi su teske gluposti.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jel se za diskriminaciju na radu ide sa AT kao za neprocenjivi radni spor ili po regularnoj tarifi prema materijalnoj steti koja je trazena pored utvrdjenja?

Edited by ultra plasticni
Link to comment
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Počeo mi danas due diligence za Komercijalnu banku :isuse: i trajaće 6 nedelja barem :isuse:, a imamo između 10 i 15 hiljada dokumenata u data roomu :isuse:. Svaki dan do kraja oktobra po 10 sati posla na dan u proseku :vesala2:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...