Jump to content
IGNORED

Eurocup 2014/2015


Jose Raul Capablanca

Recommended Posts

U,ok , ovaj drugi udarac je bezveze. Bas im nije trebao.

Prvi, ok jos i nekako. Jeste malo brutalniji, al sa druge strane jasno mi je da proradi adrenalin, nemas pojma ko je, sta je, mozda ima neku nozekanju, iglu, sta god, ne verujem u preteranu samoodbranu u ovakvim situacijama..

Link to comment

Olimpija očajna protiv Bayerna, koji igra i bez McCalleba i Micića. Nisu u stanju da poklon Ip pretvore u pobedu. Vodli su 16 razlike, da bi na kraju Bayern imao +10. Bryant i Štimac skoro siguran poraz pretvorili na kraju u sigurnu pobedu.

Link to comment

Brutalna partija Stimca...

Gledao sam Pariz i Karsijaku, Silb je jebeni majstor. Kakvog igraca smo mi oterali... Na tri godine je covek imao ugovor. Place mi se kad pomislim kako bi ovaj tim izgledao sa Bobijem i dva genijalca kakvi su Silb i Vilijams na parketu.

Link to comment

Dobila Cedevita nakon produžetaka. Primili su trojku za -2 na 5sec pre kraja regularnog, da bi Repeša nacrato odličnu akciju iz auta nakon kojeg je usledilo odlično zakucvanje Babića. Pilepić je povredio (slomio?) mali prst desne ruke.

Link to comment

Došao plus u prvom poluvremenu :) ja igrao na valensiju više, nisam smeo na rumune, nisam verovao da će opet da ubace oko 80 valensiji.. ko je trener sad valensije uopšte? propustio sam taj momenat.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Odličan EC ove sezone. Dosta kvalitetnih timova i igrača, a bilo bi ih i više da ih nisu očerupali EL timovi pred Top16. Od 8 evroligaša 5 je prošlo u 1/8 finala. Bilo je odličnih grupa, bilo je i nešto slabijih. Najviše me razočarao Besiktas, jer su imalo meč loptu kući protiv direktnog rivala i izgubili od Pariza. Schilb je povezao dve trojke u dva napada na manje od dva minuta do kraja, mada je veći deo posla uradio Ford sa 35p i 11reb. Možda je i Crveni Oktobar malo zakazao, ali previše menjaju sastav da bi bili kompetitivni na ovom nivou takmičenja. Cantu je prošao Limoges na osnovu ukupne koš razlike, jer su dobili jedni druge sa po 11.

 

34nha3s.png

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...