Jump to content
IGNORED

Eurocup 2014/2015


Jose Raul Capablanca

Recommended Posts

Ako ostvarimo nekih 15-20 pobeda u ovom takmicenju, hocemo li nabiti sebi onaj index tako da sledece godine u EL budemo u nekom drugom, max trecem sesiru?

 

 

Skromno :D

 

 

 

Pa... po sjajnom Ulebovom sistemu, teorijski više bodova može da ima ekipa koja je ispala u polufinalu EC, nego ona koja je osvojila EL.. idioti

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nisam stigao da napišem neko moje viđenje pred Eurocup zbog sinoćnjih događaja na JNA.

 

Szolnoki i Olimpija su u istoj grupi. Kao što sam pisao pred početak ABA lige, Olimpija ima dobru unutrašnju liniju i ako je zadrži ima realnu šansu da se umeša u borbu za play-off, a isto tako imaju i šansu da prođu prvu fazu EC. Ova pobeda nad Besiktasem je dokaz za tu tvrdnju. Besiktas je u poslednjih par dana pretumbavao sastav, ali će to doći na svoje mesto. Zajedno sa Khimkijem, Zenitom i Besiktasem bi trebalo da prođu dalje. Teška posla da Szolnoki ima šanse za nešto više od pobede ili dve u ovoj grupi.

 

Partizan ima gadnu grupu. Možda su izvukli LR iz prvog šešira koji ima slabiji tim nego u prethodnih par godina, ali su u ovom trenutku jači od KKP (što su i dokazali večeras). Izraelci su iz petog šešira prejak tim, a Rumuni imaju želju da prođu grupu (njima domaći igrači i ne igraju u EC, već imaju rotaciju od 8 stranih igrača). Ako se sastav ne pojača, pet poraza u gostima su realna mogućnost, a i u Pionoru će se teško ići.

 

Budućnost bi trebala proći. Ne ide im na ruku večerašnji poraz protiv jednog od direktnih protivnika, ali u toj grupi odskaču samo Karsyaka i pogotovo Kubana.

Link to comment

Ima li sta iritantnije od dva komentatora koji prenose Eurocup na Eurosportu, ono je previse

 

da. kad onaj jedan koji je iritantniji od dvojca sam prenosi. pisao sam o tome,ono je tačno nemoguće

Edited by theanswer
Link to comment

Ne rade oni u paru kao ona dvojica koja prenose fudbal petkom, subotom I nedeljom, iritantniji je onaj koji uvek radi prvu utakmicu, mislim da on uredjuje sportsku rubriku na Studiju B, drugi je s Pinka.Jbt, secam se, Partizan gubi 20+ razlike od Rytasa a on komentariee akciju Partizana kao da ce svakog trenutka da uleti na teren.JBg, ne mogu da slusam na mute, a bice prenos Partizana sutra od pola sedam...

Link to comment

Ne rade oni u paru kao ona dvojica koja prenose fudbal petkom, subotom I nedeljom, iritantniji je onaj koji uvek radi prvu utakmicu, mislim da on uredjuje sportsku rubriku na Studiju B, drugi je s Pinka.Jbt, secam se, Partizan gubi 20+ razlike od Rytasa a on komentariee akciju Partizana kao da ce svakog trenutka da uleti na teren.JBg, ne mogu da slusam na mute, a bice prenos Partizana sutra od pola sedam...

 

pisao sam ja o njemu mnogo na onoj temi o komentatorima. inače komentariše i atletiku i čak i tako jedan spot je sposoban da ujebe maximalno iako mu uvek ubace nekog stručnog konsultanta. pisao sam da je valjda prošle nedelje rekao nešto tipa "serija 5-0 ventspilsa u sred krasnodara"

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kuk 15 poena i 16 asistencija protiv Ventspilsa.

 

Oborio rekord EC. Odlična karijera za njega, deseta godina u Evropi (a biće i još koja), od kojih je 6 igrao EL na visokom nivou.

Link to comment
  • 1 month later...

Gledao Budućnost - Banvit. Prilično rutinski je dobio Banvit, poveo na početku i održavao prednost od 10-18. Nešto preko tri minuta pre kraja Budućnost smanji na 8 i promaši napad gde sudija odsvira faul na skoku igraču Budućnosti, pa je Dragičević poslat na liniju. Dok se on pripremao, zaleti se neko iz publike i udari igrača Banvita sa leđa, na šta čini mi se Rowland patosira navijača i kreće kraće pesničenje navijača od strane Rowlanda i Mejia-je. Nakon prekida sudija odsvira isključujuće za pomenuta dva igrača Banvita. Davis je odigrao odlično 28p, ali je i imao 7 izgubljenih lopti. Nije Budućnost imala igrača da ga reši.

 

https://vine.co/v/OpbgI3whgW5

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...