Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Utakmica za bronzu: Litvanija - Francuska, 13.09. 18:00

Litvanija - Francuska  

29 members have voted

1. 1. Ko osvaja bronzu?

Recommended Posts

kobni zelaya

Pa da, ne izdrže presiju i puknu negde početkom drugog poluvremena. Istovremeno i sam Brada počne da se trudi i gotovo.

et Dark

Bojim se da je mnogo lakše igrati protiv Francuske, u tome je stvar, jednostavno.

DarkAttraktor

pa zapravo malo je to previse formulaicno. perfect cover for not trying anything. u slucaju Litvanaca - nerezonsko ispucavanje trojki Moteijunasa (i D. Lavrinovica, ali on ume da pogodi pa kao ajde) i potpuni javasluk u napadu je poceo jos u prvom poluvremenu. ako oces da ih branis - mozes da kazes nesto tipa 'Jankunas se povredio u 2/4 pa im je to bio klip u tockove' ;)

pbg12345

nisam gledao, ali sve i da je tako, nema mesta ogorcenosti, cak sta vise treba da im budemo i zahvalni

jer nece biti bas tako lako izbaciti iz glave americkim zvezdama i zvezdicama da su se prosetali do finala

nasa nada je da oni udju u utakmicu sa takvim stavom i da nas posluzi sut na pocetku, a posle kad se vrate i povedu, da pokazemo bas to sto je falilo svima ostalima kad se amerikanci odlepe

posle rutinski privodimo utakmicu kraju, jer oni nece imati ni umeca ni vremena da jos jednom prreokrenu ^_^

znam, pusti snovi, bice ruzno i bolno po nase momke :(

theanswer

nema šanse da amerikanci uđu sa stavom lako ćemo. ovo je finale,zadnja utakmica za njih,znaju da je najveća pažnja usmerena na ovu tekmu i svako će imati motiv više da se pokaže.

mislim,nema tu šta mnogo da se analizira. treba raditi ono što je turska igrala protiv njih 28 minuta uz bolji učinak nego što su oni imali u napadu. ja sam gledao tu utakmicu i stekao sam utisak da je turska imala više ofanzivnog kvaliteta,da je moglo biti 15 za njih na poluvremenu. znači,ne nužno igrati sporo,nego njih terati da igraju 5 na 5. što više napada 5 na 5,to veća šansa. ono što smo mi igrali ofanzivno do sad,to je to,ako tako budemo igrali u napadu mi ćemo sigurno biti u utakmici. samo što me plaši jeste što mi u ove 3 utakmice imamo nestvarne procente. amerikanci se dosta zaleću u odbrani,treba ih konstantno napadati. bjelica uz tea ključni igrač,mora graditi farida a nema baš toliku prednost rekao bih u napadu protiv njega jer je ovaj atletski freak i može dobro da uradi recovery ako ga neko obiđe. nadam se da će skauting da odradi dobar posao sa tompsonom,njega izgleda svi zaborave

edit. jebem mu mater,tek sad vidim da je ovo pogrešna tema. jbg,nadovezao sam se na postove gore.

Edited by theanswer

Heaviside

Sumnjam da će imati poseban motiv da se istaknu individualno. Mislim, kao da je Hardenu ovo šansa da pokaže da vredi...nema ova utakmica apsolutno nikakav uticaj na njihove karijere, pa makar neko odigrao utakmicu života. Bitno im je samo da ne izgube, to bi bio blam. Mi smo zamalo izgubili polufinale zbog jedne savršene napadčke četvrtine Francuske, a igrali smo odlično. Amerikanci i ako počnu labavo jer mise da su nepobedivi, će i dalje imati vremena za jednu savršenu odbrambenu deonicu i to će biti to. Oni ni ne moraju da ubadaju sve što šutnu da naprave 20 razlike za 5-6 minuta. Njihova najbolja odbrana plus tranzicija kao posledica i maksimalni trud na ofanzivnom skoku u pozicionom napadu je dovoljno da nas ubiju za jednu četvrtinu, kao i sve ostale. Mi jesmo bolji od svih sa kojima su do sada igrali, ali finale je, tako će i oni verovatno da produže period kada daju sve od sebe.

Ako si ti u pravu i oni počnu da se individualno ističu, to je zapravo dobro za nas.

theanswer

Sumnjam da će imati poseban motiv da se istaknu individualno. Mislim, kao da je Hardenu ovo šansa da pokaže da vredi...nema ova utakmica apsolutno nikakav uticaj na njihove karijere, pa makar neko odigrao utakmicu života. Bitno im je samo da ne izgube, to bi bio blam. Mi smo zamalo izgubili polufinale zbog jedne savršene napadčke četvrtine Francuske, a igrali smo odlično. Amerikanci i ako počnu labavo jer mise da su nepobedivi, će i dalje imati vremena za jednu savršenu odbrambenu deonicu i to će biti to. Oni ni ne moraju da ubadaju sve što šutnu da naprave 20 razlike za 5-6 minuta. Njihova najbolja odbrana plus tranzicija kao posledica i maksimalni trud na ofanzivnom skoku u pozicionom napadu je dovoljno da nas ubiju za jednu četvrtinu, kao i sve ostale. Mi jesmo bolji od svih sa kojima su do sada igrali, ali finale je, tako će i oni verovatno da produže period kada daju sve od sebe.

Ako si ti u pravu i oni počnu da se individualno ističu, to je zapravo dobro za nas.

Mislim da me nisi razumeo. Nisam ja rekao da će oni individualno da se ističu. Oni su već individualno istaknuti. A njihov stil igre jeste generalno individualan. Oni non stop igraju neke izolacije,prelako ulaze u te 1 na 1 situacije,što je i potpuno logično jer imaju prednost na većini pozicija a i treniraju zajedno tek nekih 6 nedelja. Imaju neke klasične setove u napadu,ništa preterano i to je to,koriste svoje prednosti. Ja sam mislio na to da oni sigurno neće ući sa "lako ćemo" u finale jer je to ipak finale i biće 200 posto naloženi,u to budi siguran.

Edited by theanswer

Heaviside

A, ok, onda se slažemo.

Sign in to follow this  

• Create New...