Jump to content

Utakmica za bronzu: Litvanija - Francuska, 13.09. 18:00

Litvanija - Francuska  

29 members have voted

1. 1. Ko osvaja bronzu?

Recommended Posts

• Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

8

• Frank Pembleton

8

• BlackGeorge

7

• Valkyrie

7

Top Posters In This Topic

Braća Strugacki

Kako ste mogli navijati za Francuze u završnici, ne smeju ni sekunde jedne da brane +3, užas

ovo je jedna od onih situacija kada sam protiv, a ne za

Litvanija je poor man`s Yuga, kako vam nije simpaticna :(

inace navijam za njih, al ne mogu dve godine za redom da uzmaju bronzu protiv tima koji je bolji od njih samo zbog jebene satnice turnira i indisponiranosti protivnika posle 1/2 finala. ne moz da skines gace protiv amera i onda da siljis patku na timovima koji su objektivno bolji od tebe samo zbog cinjenice da su u psiholoskom nokdaunu, tj. da su bili emotivno investirani u svoju polufinalnu utakmicu za razliku od tebe. u sustini - pickinski mentalitet. oni su svo vreme mislili da je utakmica za bronzu finale jos pre da su odigrali njihovo 1/2 finale. e pa ne moze pretplata na trece mesto balticka braco, duvajte ga.

edit: pritom, da su malo pokazali zube pokazali amerima i probali razraditi neke od team USA slabosti, sad ih ne bi svi zakivali u zvezde.

Edited by DarkAttraktor

inace navijam za njih, al ne mogu dve godine za redom da uzmaju bronzu protiv tima koji je bolji od njih samo zbog jebene satnice turnira i indisponiranosti protivnika posle 1/2 finala. ne moz da skines gace protiv amera i onda da siljis patku na timovima koji su objektivno bolji od tebe samo zbog cinjenice da su u psiholoskom nokdaunu, tj. da su bili emotivno investirani u svoju polufinalnu utakmicu za razliku od tebe. u sustini - pickinski mentalitet. oni su svo vreme mislili da je utakmica za bronzu finale jos pre da su odigrali njihovo 1/2 finale. e pa ne moze pretplata na trece mesto balticka braco, duvajte ga.

edit: pritom, da su malo pokazali zube pokazali amerima i probali razraditi neke od team USA slabosti, sad ih ne bi svi zakivali u zvezde.

Ma daj, nisu imali šanse bez krštenog plejmejkera, bez kog su ostali neposredno pred početak šampionata. Za njih u ovom sastavu je veliki uspeh što su i dovde došli, a realno su bili viđeni da ispadnu od Novog Zelanda u osmini.  Ne znam na osnovu čega si zaključio da su kalkulisali - do sada niko osim Turaka (koji igraju sasvim drugačije i imaju ravnomernije popunjen tim) nije uspeo iole pristojnije da se suprotstavi Amerima.

edip - evo i Mau to kaže.

Mau, utakmica, tj drugo poluvreme koje sam gledao je bila onako - doduše bilo je dosta poena, ali mi se čini da je to više zbog umora da se igraju ozbiljne odbrane. Mada, možda grešim. Bila je još duga i meni dosadna penal završnica, gde se nekako videlo da će Francuzi da dobiju, mada je razlika bila sve vreme 1-3 poena.

Edited by kobni zelaya

@ mau

bio je dobar basket obzirom na okolnosti. litvanija odigrala verovatno najbolju partiju na prvenstvu, a francuzi zadnjim atomima snage dobili.

batum i dijao su bas bas igrali do iznemoglosti. u 3/4 i 4/4 su odirali u transu izmedju genijalnosti i potpune dekoncentracije.

Edited by DarkAttraktor

Ma daj, nisu imali šanse bez krštenog plejmejkera, bez kog su ostali neposredno pred početak šampionata. Za njih u ovom sastavu je veliki uspeh što su i dovde došli, a realno su bili viđeni da ispadnu od Novog Zelanda u osmini.  Ne znam na osnovu čega si zaključio da su kalkulisali - do sada niko osim Turaka (koji igraju sasvim drugačije i imaju ravnomernije popunjen tim) nije uspeo iole pristojnije da se suprotstavi Amerima.

na osnovu borbe i zalaganja koju su prikazali danas protiv Francuza mislim da je posteno reci da je ono sto su odigrali protiv Amera bilo sramotno.

na osnovu borbe i zalaganja koju su prikazali danas protiv Francuza mislim da je posteno reci da je ono sto su odigrali protiv Amera bilo sramotno.

Svaka repka na ovom prvenstvu se predala kad su ameri protiv njih otišli na dvadesetak razlike, i to je otprilike bilo manje više u sličnom delu utakmice.

Edited by kobni zelaya

to bi sve bilo cool da danas nisu odigrali svemirsku utakmicu u poredjeju sa djubretom koje su igrali tokom celog sampionata i pogotovo protiv USA. nesto nisam video da su se danas Seibutis i Macijulis dezintegrisali sa terena, a onaj mamlaz Moteijunas ispucavao za tri poena.

Svaka repka na ovom prvenstvu se predala kad su ameri protiv njih otišli na dvadesetak razlike, i to je otprilike bilo manje više u sličnom delu utakmice.

Tako sam i ja video Amere, negde do 3/4 ekipe odrze korak , onda prodaju par lakih kontri ovi se odlepe i svima spadnu gace.

• Create New...