Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 2014/15


Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    24

  • Have_Fun

    21

  • Ros

    18

  • 189-

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mogao bi nesretni Dejvid Li da zaigra.

 

Ne znam šta da ti kažem za Džonsa,ja ne volim da odstranjujem igrače zbog manjih povreda,jedino ako je out do kraja sezone

ne znam sta je sa njim, to me i nervira

 

nikakav update nisam video vec 10 dana, od kad su napisali da ima problem sa nervima (upala nerva valjda) i da nije mogao da pomera nogu

 

nakon toga su zanemeli

Link to comment

neverovatno ali..
 

 

Terrence Jones (leg) is still out for Wednesday against the Grizzlies.

Advice: He has no timetable and it might be closer to Christmas before we see Jones on the court. Donatas Motiejunas has been solid while Jones has missed time, but he probably didn't do enough to usurp his playing time. Jones is still worth stashing in most cases.

 


a malopre dok sam pisao prvi post, bas sam gledao da li ima novih informacija i nista nisu izbacili

e sad.. koliko im je za verovati da ce se vratiti oko Bozica.. prvo su pricali da povreda nije strasna :/

sad vec moram da razmisljam koga da sutnem iz ekipe.. (darren collison pg, kemba mo williams i knight pg/sg, matthews manu sg/sf, ilyasova barnes sf/pf, ibaka lee varejao milsap pf/c)

verovatno bih sutnuo manua, ilyasova i mo williams igraju dobro poslednjih nedelju dana pa bih jahao taj talas, barnes je takodje napredovao
 

Link to comment
  • 2 weeks later...

nema nista.. 16 ekipa je u ligi sa po 12 igraca :/

kevin martin je tamo, INJ ofc, ako stignem pokupicu ga za neku nedelju

uglavnom su na listi povredjeni igraci, mada je kod mene Lee i dalje.. jos uvek cekam da se oporavi

Milsap mi je najbolji igrac u rosteru, birao sam poslednji jbg..

Manua sam sutnuo, ne mogu da se zajebavam s` njim.. vise utakmica je propustio nego sto je odigrao..
Kemba je poceo da belezi neke fantazi poene, zato gledam da li je cu se zajebati :/
Milsap mi je prvi igrac ekipe, a Kemba iza Collisona i Knighta, i kad gledam ono, last 30, last 14, last 7, stalno mu poeni idu na vise
Ne znam sta od Garneta da ocekujem, BKN inace slabo pratim jer mi nisu omiljeni, a vidim da on propusta b2b utakmice

ekipa mi trenutno ovako izgleda:
Kemba PG/SG
Knight PG/SG
Collison PG
KJ Mcdaniels SG/SF
W. Matthews SG/SF
Matt Barnes SF
Harrison Barnes SF/PF
David Lee PF/C (INJ i dalje.. ne ocekujem puno od njega jer ce biti iza Greena)
Ibaka PF/C
Milsap PF/C
Varejao PF/C
Rudy Gobert C (njega ubacih umesto Ilyasove koji je INJ jos nedelju dana, jer mi je trebao igrac hitno i isplatio se.. pa cu ga vratiti kada se oporavi)

Milsap mi odlicno igra, radije bih probao Ibaku da uvaljam.. al` mislim da nece pristati

ovako mi nekako deluje da dajem 2 dobra igraca za Currya + nista..

Edited by Have_Fun
Link to comment

pa moram jos nekoga da mu dam :/ 2 za 2 je trejd

uz kembu trazi milsapa, pa sam mislio da milsapa nekako zadrzim a radije dam ibaku :/

jebeni fantazi, ceo dan vagam i racunam ko sta kako


sad gledam i koga da zeznem za verejaoa.. mada mi je dobro igrao.. propustio mozda samo jedan mec

Edited by Have_Fun
Link to comment

pa moram jos nekoga da mu dam :/ 2 za 2 je trejd

 

uz kembu trazi milsapa, pa sam mislio da milsapa nekako zadrzim a radije dam ibaku :/

 

jebeni fantazi, ceo dan vagam i racunam ko sta kako

 

 

sad gledam i koga da zeznem za verejaoa.. mada mi je dobro igrao.. propustio mozda samo jedan mec

 

pre mu daj milsapa nego ibaku. jebeni milsap šutira 62 posto bacanja. u suštini uzmi stefa kad ti ga nudi

Edited by theanswer
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...