Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 2014/15


Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    24

  • Have_Fun

    21

  • Ros

    18

  • 189-

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

mozes i da rizikujes sa jacksonom. mozda ga niko ne pokupi. moras biti 3-eg u 9:00 na netu i spreman na brzu reakciju :)

u ligi u kojoj david posle 2 utakmice neigranja leti na fa se mozda i moze rizikovati.

u tom slucaju potrosis waiver 1 na lee-ja.

Dakle ono W sto mu stoji umesto FA se brise ujutru? :)

 

onda namestam alarm na 9:00 sutra ujutru i kupim ga :D

 

osim ako ga neko ko je sledeci na waiver listi nije chekirao i sad ceka, onda ce pretpostavljam automatski server da mu ubaci Jacksona u roster, right?

Link to comment

tako je. mozes da ga pokupis kao waivera i tad se gleda waiver priority gdje si ti trenutno prvi (kad ga iskoristis postajes poslednji) i mozes da ga pokupis kao free agenta sto postaje nakon sto prodje waiver period (u tom slucaju i dalje si prvi za uzimanje leeja i sigurno ce biti tvoj).

Link to comment

moze i tako da se namesti

 

Šta misliš o tome? Ne znam koliko je praktično i koje su loše strane, ali mislim da je poštenije nego da mi uzimate igrače ispred nosa da se trkamo ujutru ko će pre da klikne

Link to comment

Odlicno, nadam se da niko nije chekirao Jacksona
hvala Timmi :)

I hvala ostalima na odgovorima

@LBJ, 16 (ne 18 kako sam prvo napisao.. trebali su da udju neki, pa je postao nejednak broj ekipa pa su to sredili izbacivanjem jednog itd)

Edited by Have_Fun
Link to comment

Odlicno, nadam se da niko nije chekirao Jacksona

hvala Timmi :)

 

I hvala ostalima na odgovorima

 

@LBJ, 16 (ne 18 kako sam prvo napisao.. trebali su da udju neki, pa je postao nejednak broj ekipa pa su to sredili izbacivanjem jednog itd)

U pravu su prekaljeni fantasy vukovi Ross i Timmi. Skandal je u takvoj ligi izbaciti ta dva igraca...

 

Mi igramo par liga od kojih jedna ima tradiciju od ja mislim 14 godina...:)

Link to comment

@Timmi
po 12 igraca

ovaj sto je izbacio djeksona je valjda jurio da nabavi zdravog igraca jer se kolje sa nekom ekipom, mala je razlika, pa je uzeo brooksa (CHI)

a ovaj sto je frljnuo lija je pocetnik koliko vidim.. sutnuo ga je i uzeo garneta :D

Edited by Have_Fun
Link to comment

Dograbio sam Redjija!!!

Hvala vam na odgovorima i objasnjenju kako funkcionisu waiversi

Cekam Lija krajem nedelje :)

Sad mi nije toliko losa ekipa kako je prvo izgledalo s` obzirom da sam poslednji birao

Kemba PG
Norris Cole PG
Knight PG/SG
Redji Jackson PG/SG
Manu SG/SF
W. Matthews SG/SF
Terrence Jones SF/PF
Harrison Barnes SF/PF
Marvin Williams SF/PF on verovatno leti i umesto njega stize
David Lee PF/C
Ibaka PF/C
Milsap PF/C
Varejao C

Razmisljao sam prvo da Lija uzmem umesto Colea ili Manua, ali sam onda nekako praznjikav na PG i SG a i Cole je starter, krenuce ga valjda, juce je bio malo losiji, Manu je Manu, on moze da explodira na nekim mecevima samo malo da udje u formu.
Barnes mi je isto misterija, ne znam sta da ocekujem od njega ali volim GSW pa sam se zato odlucio da sutnem Marvina, mada su obojica starteri u ekipama..

Jbm li ga, imam vremena do 5. nov da se odlucim
 

Link to comment

Reci sto je zarazno igrati :D

 

Imam i ja jedno pitanje - sta mislite da li ce ovaj Perry Jones nastaviti da blista i vredi li uzimati ga, barem dok se Vestbruk ne vrati?

 

Slab sam u trojkasima, inicijalno sam uzeo Wilsona Chandlera i J.R.Smitha da malo poguraju to, ali obojica sakuju, pa sam Chandlera menjao za Mirzu, a sad bih Smitha za Jonesa, a kako je krenuo mali ne verujem da ce jos dugo biti slobodan.

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...