Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 2014/15


Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    24

  • Have_Fun

    21

  • Ros

    18

  • 189-

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

aj da prebacim ovde

 

nemam puno iskustva oko toga, a ispalo je na draftu da biram poslednji od 18 ekipa.. (h2h je) boduju se svi elementi igre, racuna se kao za index.. promasaji se mnoze sa -0.2 cini mi se, pogodjen kos ima plus, trojka je nesto vise, bacanja, skokovi, ass, izgubljene lopte itd se mnoze sa odgovarajucim indexom

odabrao sam hicksona, je l` to ok? nadam se da nece puno masiti i da ce hvatati po koju loptu.. bacanja ce ga jebati.. ali sam bas imao problem sa draftom jer biram 18,19 pa tek oko 55 mesta.. pa 85+ pik itd.. svi dobri igraci prodju do tada..

evo ekipe

Kemba pg/sg
Wes Matthews sg/sf
Terrence Jones sf/pf
Milsap pf/c
Ibaka pf/c
Varejao pf/c
Brandon Knight pg/sg
Manu sg/sf
Harrison Barnes sf/pf
Wilson Chandler sg/sf
Sessions pg/sg
Hickson pf/c

vidim da je Manu u problemu na ovim predsezonskim mecevima, dosta promasuje ali ima ok dodavanja.. valjda ce proraditi i sut, dobija dosta lopti da prangija.. mislio sam da ga mozda zamenim sa Caron Butlerom ili Marvin Williamsom (ili mozda Barnesa da zamenim njima, posto vidim da prosle godine nije blistao st ose fantazi poena tice.. a i ni ovako nije odigrao sezonu nesto posebno.. bar ne onako kako sam ja mislio da ce se razviti.. ocekivao sam bas mnogo od njega, ne znam sta se desava)

Sessions mi se cini ok iako ulazi sa klupe, mada vidim da je Norris Cole slobodan i u prvoj postavi MIA.. mada je on samo pg a ovaj pg/sg

jbg, bolje nisam mogao s` obzirom da sam imao shit draft poziciju

Videh sada da je slobodan i Tony Allen, da ga pokupim? Kapiram da ce imati minute, mada nije bas produktivan u napadu.. mozda bolje on nego neko od ovih koje sam birao?
Barnes je prebacen u prvu petorku, prosle godine je imao lepe brojke kada je bio starter, dok je Iggy bio povredjen.. al` sad ne deluje preterano dobro u ovom pripremnom periodu

neki savet? predlog?
Meeks sg je isto slobodan, Bass pf/c takodje, mada su mi makli Salindzera :@
Middleton sf/pf? .. mada je on u Milvokiju, tamo se ne zna ko sta radi :D

Edited by Have_Fun
Link to comment

need help

posto sam nov u fantaziju, treba mi jedno objasnjenje

kako funkcionisu waiveri?

npr. posto sam poslednji bio na draft lutriji, dobio sam da mogu prvi da biram waivere

e sad.. desilo se da su u ovoj ligi slobodni Redji Jackson (OKC) i David Lee (GSW)

Redji je slobodan 3. nov, a Lee 5. nov

E sad.. Redjija sam odabrao jos sinoc, a onda je danas neko sutnuo Lee-a iz rostera.. pa bih i njega da pokupim

Da li to sto sam prvi na waiver listi znaci da ja imam prvenstvo na sve igrace koji se pojave kao waiveri (posto bih obojicu da pokupim, imam pravo na 2 poteza nedeljno), ili mi to znaci samo za jednog igraca i posle padam na toj listi?

U tom slucaju bih cancelovao Jacksona i pokupio Lee-a

plz ako neko zna neka mi odg da bih ovo ponistio na vreme da ne upadnem u 3. nov i iskoristim potez, jer bih pre da imam Lija u rosteru

Edited by Have_Fun
Link to comment

pih :(

a zaradovao sam se :/

Mislio sam da ce mozda biti u fazonu, da te nedelje ja kao prvi na listi imam pravo da prvi biram, pa da pokupim obojicu :D posto taman mogu 2 poteza nedeljno da pravim

Obojica su na inj listi, Jackson se vraca vec pocetkom nedelje, a za Lee-a ne pise nista, mada bih ga cekao, mislim da mi on vise treba

hvala na brzom odgovoru :)

Link to comment

a kada bih onda mogao da pokupim Jacksona a da ne izgubim taj waiver potez?

On je W do 3. nov a Lee kao sto rekoh do 5. nov

Da li to znaci da moram da sacekam dok ne pokupim Lija pa tek onda da pokupim Jacksona da ne bih ugrozio potez ili bih mozda mogao da ga pokupim 4. nov kao obicnog FA?

Link to comment

mozes i da rizikujes sa jacksonom. mozda ga niko ne pokupi. moras biti 3-eg u 9:00 na netu i spreman na brzu reakciju :)

u ligi u kojoj david posle 2 utakmice neigranja leti na fa se mozda i moze rizikovati.

u tom slucaju potrosis waiver 1 na lee-ja.

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...