Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 2014/15


Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    24

  • Have_Fun

    21

  • Ros

    18

  • 189-

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

Onaj trejd izmedju Banjice bojsa i SParka u Kiper ligi je cisto poklanjanje Kleja Tompsona SParku. Ja sam za veto. Loson ove godine nije nista losiji od Pola, ukljuciti tu i Tompsona je cist poklon.

Link to comment

jebote, kako ti igras fantasy sve ove godine ako ti loson nije losiji pola. jedan je samo 72. drugi 4. u rankingu. loson, btw, ove sezone igra losije nego prethodnih.

 

 

ne postoji cak ni teoretski razlog za veto, jer je trade fer koliko moze biti.

Link to comment

jebote, kako ti igras fantasy sve ove godine ako ti loson nije losiji pola. jedan je samo 72. drugi 4. u rankingu. loson, btw, ove sezone igra losije nego prethodnih.

 

 

ne postoji cak ni teoretski razlog za veto, jer je trade fer koliko moze biti.

Koga briga za renking ako je realnost ove godine potpuno drugacija? Pol i Loson su ove godine u svemu jednaki, osim sto Loson sutira bacanja malo slabije, ali je najbolji asistent lige, ovo mu je najbolja ili uz proslu sezonu podjednako najbolja sezona u karijeri, a Polu jedna od slabijih, ne znam zasto pokusavas da izvrnes situaciju. Dobijas znacajno vise ovim trejdom. Otprilike kao kad bi meni recimo Ros dao Lilarda i Derouzana za Entonija (da je zdrav).

Edited by Borko
Link to comment

Onaj trejd izmedju Banjice bojsa i SParka u Kiper ligi je cisto poklanjanje Kleja Tompsona SParku. Ja sam za veto. Loson ove godine nije nista losiji od Pola, ukljuciti tu i Tompsona je cist poklon.

Uzmi u obzir jednu sitnicu. To je keeper liga...:)

 

Jednostavno, nemam nikakvih sansi ove sezone zbog povreda, i uzimam Paula da mi bude keeper. Ne vidim sta tu nije jasno?

 

Vidis da sam uzeo sa FA i povredjene Paul Georga i Jabari Parkera, Ne rusi se regularnost lige, a ovaj trejd je sasvim realan jer je Chris Paul jedan od 5 elitnih fantasy igraca.

Link to comment

Ma kapiram ja to skroz, uzimas Pola za sledece sezone, nemam ni ja nikakve sanse, Entoni i Rubio su mi odavno povredjeni, svi ostali kljucni igraci su mi bili dugo povredjeni, da se ne ponavaljam, ali ovo bas ide u korist SParka, koji u svakom slucaju ove sezone ima jedan od najboljih timova, naravno, nemam nista protiv da on osvoji, samo mislim da ga ovaj trejd znacajno favorizuje za ovu sezonu, ali ako vi ostali mislite da je trejd ok, neka prodje, to je to.

Link to comment

Koga briga za renking ako je realnost ove godine potpuno drugacija? Pol i Loson su ove godine u svemu jednaki, osim sto Loson sutira bacanja malo slabije, ali je najbolji asistent lige, ovo mu je najbolja ili uz proslu sezonu podjednako najbolja sezona u karijeri, a Polu jedna od slabijih, ne znam zasto pokusavas da izvrnes situaciju. Dobijas znacajno vise ovim trejdom. Otprilike kao kad bi meni recimo Ros dao Lilarda i Derouzana za Entonija (da je zdrav).

jebeno ne mogu da vjerujem sta lik pise, kao da ne govori o necemu sto se moze provjeriti egzaktnim brojevima. sutira bacanja malo slabije :lol:

 

inace, sad provjerio egzaktnim brojnim podacima, paul igra istu sezonu kao  prosle i pretprosle godine (prosle bio za nijansu bolji, pretprosle za nijansu losiji). lawson igra najlosiju sezonu u poslednje cetiri godine.

Edited by Timmi
Link to comment

To mozda u nekom tvom univerzumu igra najlosiju sezonu u poslednje 4 godine. Pao mu je procenat sutra i procenat slobodnih bacnja, vau. Covek je najbolji asistent lige, daje 17 poena po mecu, doprinosi i u trojkama, ukradenim i za pleja korektno i u skokovima.

 

Majstore, dajes izvanrednog igraca, ali dobijas igraca koji ove sezone jedan od Top 5 plejeva u fantaziju, i plus dobijas Kleja Tomspona. Kapiram da ti je stalo da trejd prodje, ali sta god ti rekao, ne menja cinjenicu da lepo profitiras trejdom.

Link to comment

Ne vidim zasto se pravdas timmi.

Jednostavno, dajem dva odlicna igraca za jednog vrhunskog.

A i mora se uzeti u obzir da je ovo istorijski prvi trejd izmedju mene i timmija u skoro 10 godina igranja u dosta zajednickih liga...:)

Link to comment

Planiras da cuvas Parkera kao kipera? Ja cu Viginsa :D

Pa zato sam ga i uzeo...

 

Keeperi ce mi biti George, Jabari, Marc Gasol i Chris Paul...

 

A i u Rosovoj ligi, Jabari, George i Rubio.

 

Ove sezone mi je zanimljiva samo zvanicna gde je ubedljivo najvise dobrih fantasy igraca i super je liga sa tradicijom od skoro 15 godina.

Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...