Jump to content
IGNORED

NBA Fantasy 2014/15


Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    24

  • Have_Fun

    21

  • Ros

    18

  • 189-

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Konačno pobeda u neizvesnoj završnici.  Za malo ljudski faktor da me spreči, zaboravim na klupi Ilyasovu sa fg 12/14 :isuse:   krajnje neozbiljno za polufinalnu seriju.

 

Na kraju rizičan manevar za plasman u finale prestižne challenge lige

Link to comment

Pobedice me Vlaja (ko god bio :D) u finalu razvojne :(, tesko cu preokrenuti. Barem sam imao furiozan kraj sezone, ali morale su neke povrede da me stignu i nesrecne kupovine i glupo odmaranje igraca.

Link to comment

Ja sam u finalu ove nase lige (16 ekipa) :D

Nije mi jasno kako, izmenjao sam 40 igraca.. kuburio sa povredama, T.Jones, Ibaka, Matthews, Kemba, Colison, Ilyasova, D.Lee, Knight.. ovo su oni koji su pauzirali duuuze vreme.. nekako sam povratio Kembu i T. Jonesa, pa Jonesa sutnuo nakon povrede rebara i sad ga opet uzeo, brzo reagujem :D
Ispratio igre nekih epizodista, ubacio ih i isplatilo se

Negoooo.. poslednje kolo pre pocetak plejofa sam video nesto sto sam mislio da se nikada nece desiti :D
Neresen razultat!

Vi ovde igrate onu drugu ligu, a mi onu na poene, gde se kao racuna index igraca.. i nakon zavrsenih utakmica koje su se igrale u nedelju, jedna ekipa je imala 0.3 poena vise od druge.. medjutim, nakon Stat Correction, Dragicu oduzmu jednu blokadu (-0.3) i mec se zavrsi X :D

luuuuuuudilo

btw. hvala svima koji su mi pomagali i savetovali sta i kako tokom takmicenja :)

Link to comment

Pobedice me Vlaja (ko god bio :D) u finalu razvojne :(, tesko cu preokrenuti. Barem sam imao furiozan kraj sezone, ali morale su neke povrede da me stignu i nesrecne kupovine i glupo odmaranje igraca.

Ciao, ja sam Vlaja :)

Prethodne dve godine sam osvajao srebro, ove godine sam izdominirao. Šta sad, prelazim u neku bolju ligu? :D

Link to comment

Ciao, ja sam Vlaja :)

 

 

što je najgore mislim da u toku sezone nisam nijednom izgubio od tebe a imali smo mečap bar 3x. 

 

povrede me osakatile van svake mere u plejofu  :mad:

Link to comment
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 11 months later...
  • 6 months later...

Zna li iko sta znaci "player rating"? To je ova poslednja kolona, neke dosta iznenadjujuce brojke se tu mogu videti.


Tipa Brandon Ingram je najbolji SG u ligi, Keli Ubre i PJ Taker medju najbolji SFovima itd.

 

1lYi2e6.png

 

edit: ESPNov fantasy je u pitanju

Edited by goofs
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...