Jump to content
IGNORED

Kosarkaska reprezentacija Jugoslavije (vremeplov)


Have_Fun

Recommended Posts

Da li neko može da napiše nešto više o ovim kvalifikacijama?

Ja sam bio mali, pa se kroz maglu sećam, beše, kroz iglene uši smo ih nešto prošli...

prosirilo se to EP jer nam je nakon rata dozvoljeno da se takmicimo, pa se pravile kvalifikacije za 2 dodatna mesta

 

Mi, domacini Bugari, BIH, Estonija i Turska

 

Sa Bugarima smo se nesto mucili, dobili posle produzetka, BIH je odbila da igra protiv nas a ostale ekipe smo dobili lagano i prosli na EP

Edited by Have_Fun
Link to comment

To finale iz Zagreba mogu da gledam svaki dan. Brutalna demonstracija sile uz gomilu atraktivnih poteza i to od strane tima koji je jos uvek bio daleko od svog zenita

Edited by Giggsy
Link to comment

Evo sad sam odgled'o opet. Duda mu je jeb'o kevu s izmenama :D. Prvih 15 minuta nijednu, onda je Paspalja zamenio Kukoc i ostao do kraja.

 

Edit: inace sto je tad bilo koraka lele. Sad sam pustio i USA-YU polufinale '90 i Paspalj u prvom napadu prima loptu, krece desnom, pa levom, spusta loptu sutira i sudije nista :lol: .

Edited by Venom
Link to comment

Ne znam koliko je tacna prica da smo fol polufinale 84. namerno izgubili da nas ameri ne bi odvalili u finalu jer je Novoselova politika bila bolje osvojiti bronzu nego izgubiti zlato.

Taj tim je imao neke upitne igrace pocevsi od Branka Vukicevica umesto Stojka ali opet uspeo medju prva 3 bez Sovjeta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...