Jump to content
IGNORED

EURO 2016 kvalifikacije


levi

Recommended Posts

  • Replies 957
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    99

  • Cash

    79

  • John Coltrane

    60

  • levi

    56

Jesu lepo poceli ali morace jos Cesi da zavuku rukave. Dovoljno im je da odigraju x sa Islandom i eto problema.

 

X je dosta za njih, uzeće sva tri. Dobro igraju Slovaci (malo ih i hoće), mada mi nisu simpatični zbog Weissa i Stocha, jer me izuzetno iritiraju igrači koji odu pre 35+ da igraju kod Arapa, a oni su 89' godište i imaju potencijal za ozbiljan fudbal.

 

Inače, Salata se vratio da igra u Slovačku. I dalje mislim da bi mu bolji potez za karijeru bio dolazak u CZ umesto odlazak u Rostov.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Moram primetiti da Austrija uopste ne izgleda lose. Razvalili su Crnogorce, izgledali su kao Nemacka naspram komsija. Mogli dati jos par golova. S druge strane Crnogorci bolno losi, bez ideje i kvaliteta.

Link to comment

Slovaci i Hrvati 3/3. Mi smo morali 6 bodova imati jebo nas pas.

 

 

Hrvati imaju dve pobede sutra igraju sa Azerima nikad ne otpisi potomke 1 Gurbanova

 

 

Ko zna zna, ko ne zna naucice. :p

 

E tako se igra sa ovim ex SSSR kantama... :Hail:

Link to comment

italijanski idioti, koji gotovo sat vremena imaju igrača više, brane jedinog malteškog napadača trojicom štopera i u nekom blesavom pokušaju polukontre bonući biva isključen kao poslednji igrač odbrane :lolol:

 

edit

 

konte odmah reaguje - izbacuje pelea i ubacuje ogbonu :lol:

 

povukli su se u formaciju 5-3-1, domaćin čuva loptu na svojoj polovini... kakva bizarna utakmica

 

na kraju u besomučnim dodavanjima na svojoj polovini, dok je najbliži protivnik udaljen 40 metara, umalo da popiju igranje rukom na 18 metara od gola

Edited by Malvo
Link to comment

Turska se epski raspada. Uspeli su nekako da umuljaju gol simpatičnim Letoncima i onda su u svom stilu napravili neverovatno glup penal. Od tada obigravaju ovima oko gola, uglavnom bez ikakve ideje u završnici, ono malo zicera što naprave uredno promaše, nemaju koncepciju, nemaju ništa, to jest imaju Ardu Turana koji je kvalitetniji od ostale desetorice zajedno. Ali slaba vajda od toga.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...