Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Četvrtfinale

Ko prolazi u polufinale?  

50 members have voted

1. 1. Litvanija - Turska

2. 2. Slovenija - SAD

3. 3. Francuska - Španija

Recommended Posts

Timmi

09.09

17:00 Litvanija - Turska

21:00 Slovenija - SAD

10.09.

18:00 Srbija - Brazil

22:00 Francuska - Španija

MayDay

Joj kad bi galski picopevci opet izbacili Špance.

MocaVukotic

mhm

Tinman

Ako je ikako moguce da ih izbace Teo-style, mada bih bio zadovoljan bilo kakvim izbacivanjem.

Jose Raul Capablanca

Sve 4 ekipe iz naše grupe su prošle dalje, sa prosečnom pobedom od 20 razlike. Šteta što se strane žreba malo ne mešaju, pa da vidimo duele Brazila, Francuske i nas sa Turskom, Slovenijom, Litvanijom. 

Timmy

Tursku bi oduvale i Grcka i Argentina i Hrvatska, ekipe koje su vec ispale i koje najvise treba da kukaju na ovaj idiotski sistem takmičenja.

koksy

joj.

goofs

Mislim da ce nasa utakmica biti highlight 1/4f, i Turci i Litvanci se raspdaju i bice negledljivo djubre, a Spanci (nazalost) i USA ce se prosetati dalje.

Jose Raul Capablanca

Mislim da ce nasa utakmica biti highlight 1/4f, i Turci i Litvanci se raspdaju i bice negledljivo djubre, a Spanci (nazalost) i USA ce se prosetati dalje.

Samo mi sami možemo da useremo našu tekmu sa Brazilom. Turska Litvanija će vrv biti rezultatski neizvesno, ali očekujem tekmu poput Tur-Aus, u prevodu tanku.

Timmy

Ma kakvi, Turcima je ovo plafon,. Lagano ce to Litvanija.

Jose Raul Capablanca

Uopšte nisam siguran. Možda su Turci tankovali prvu fazu, kao i mi :D

Litvancima visoki igrači postižu oko 60% poena, a Turci bar tu imaju sa čime da se brane. 

Timmy

Ne znam. Po meni je sramota za kosarku da je jedna takva ekiupa medju 8 u svetu. Ono sto sam ih gledao je bilo bobu plakati. Al videcemo :)

Apollo Creed

Svejedno ko ce da prodje, obe ekipe su prilicno ogavne i obe cemo da bijemo u borbi za broncu... :fantom:

Have_Fun

Pa kad je zreb uzasan

u drugoj polovini osim USA nema nekih favorita za medalje

Slovenija, Litvanija.. nekako mi to tanko deluje... Turci su uvek uzasni kada igraju van svoje drzave.

u nasoj polovini, SRB, SPA, FRA, BRA, ARG, GRC, CRO (bar pre pocetka, po rosteru.. oni su mi najvece razocaranje)

Ajant23

Tursku je u četvrtfinale Svestkog prvenstva, na koje se nisu kvalifikovali, odveo igrač koji po pravilima FIBA-e ni ne može da nastupa za njihovu reprezentaciju...

I love this game :)

Sign in to follow this  

• Create New...