Jump to content
Giggsy

Srbija - Brazil, sreda: 18:00h, 4. kolo

Ishod?  

36 members have voted

1. 1. Kratko i jasno

Recommended Posts

ficfiric

Ako izgube, mi smo onda treci, a ne drugi.

Al dva su moguca smera u zavisnosti od ishoda sutrasnjeg meca Egipat-Iran. Ako Egipat dobije onda ih ta pobeda protiv Brazila vodi u 1/8 finala, a Brazil ispada. Tako da ce morati da igraju ozbiljno sto ce biti dovoljno za laganu pobedu. Ako pak Iran pobedi onda Brazilu nista ne znaci to poslednje kolo, pa je moguce da skroz spuste gas... Tako da za svaki slucaj treba navijati za Egipat protiv Irana (iako je tu Iran veliki favorit)

Zasto bi Brazil gubio od Egipta? Ako ih mi pobedimo sa vise od tri razlike oni su svakako cetvrti, pobedili Egipat ili ne.

Miralem

a sta se desava ako mi izgubimo od brazila, dobijemo spaniju, egipat dobije iran i brazil, a francuzi spaniju?

ljakse

Rat, glad, skakavci i kuga.

ficfiric

Zavisi i od utakmice FRA-IRI. Ako bi Francuska dobila Iran onda bi oni bili prvi a izmedju Spanaca, Brazilaca i nas bi se stvorio krug u kom su Spanci trenutno u prednosti. Ako bi Francuzi izgubili, pravio bi se krug od cetiri ekipe gde bi prva dva mesta osvojili Francuska i Brazil a trece i cetvrto, mi i Spanci

:fantom:

Edited by ficfiric

1n54jd3r

a sta se desava ako mi izgubimo od brazila, dobijemo spaniju, egipat dobije iran i brazil, a francuzi spaniju?

edit: los quote

Edited by 1n54jd3r

1n54jd3r

Zavisi i od utakmice FRA-IRI. Ako bi Francuska dobila Iran onda bi oni bili prvi a izmedju Spanaca, Brazilaca i nas bi se stvorio krug u kom su Spanci trenutno u prednosti. Ako bi Francuzi izgubili, pravio bi se krug od cetiri ekipe gde bi prva dva mesta osvojili Francuska i Brazil a trece i cetvrto, mi i Spanci

:fantom:

Rat, glad, skakavci i kuga.

a sta se onda desava ako Simon upadne u prvu petorku turnira, ili Bobe™ me sakloni bude MVP?

radisa

a sta se onda desava ako Simon upadne u prvu petorku turnira, ili Bobe™ me sakloni bude MVP?

Otkriva se da planetom upravljaju gušteri i da je David Icke sve ove godine bio u pravu... :)

ljakse

Опет то само мало друкчије :fantom:

Miralem

a sta ako se nikolic i josipovic dogovore da se ujedinimo u novu jugoslaviju? ocemo li onda napraviti 1 kombinovani tim, pa igrati utakmice srbije i hrvatske njime (sa sve eventualnim ukrstanjem gde bi igrali sami protiv sebe, na 1 kos), ili bi jugoslavija nasledila srbiju a hrvatska bila jednostavno izbrisana?

ps slovence ko jebe, ne trebaju nam.

Edited by Miralem

Have_Fun

Otkriva se da planetom upravljaju gušteri i da je David Icke sve ove godine bio u pravu... :)

jbt, ja sam upravo googlao to da vidim WTF r u talking `bout i pogledao klip na youtubeu

kakav maximalan car! :s_w::Hail:

radisa

jbt, ja sam upravo googlao to da vidim WTF r u talking `bout i pogledao klip na youtubeu

kakav maximalan car! :s_w::Hail:

Ja sam pročitao gotovo celu njegovu poslednju knjigu... Maksimalan trip, imaš je na scibidu, odlično je...

Nijedna zavera ili mit nije promašen u knjizi... ALi nijedna, sve je tamo... I uklopljeno u kakvu-takvu celinu...

Have_Fun

Ja sam pročitao gotovo celu njegovu poslednju knjigu... Maksimalan trip, imaš je na scibidu, odlično je...

Nijedna zavera ili mit nije promašen u knjizi... ALi nijedna, sve je tamo... I uklopljeno u kakvu-takvu celinu...

cekaj cekaj, polako.. kasnije cu to

mozak mi se tek navikava na cinjenicu da planetom ne vladaju mali beli misevi vec shapeshifting lizards

izvinjavam se na offu, ali ovo je sjajno

Edited by radisa

Joe D

hteo je da kaze "jebiga, kad su vec kica i praja u penziji, a kreso pokojni, daj bar sa teodosicem da mogu da igram"

• Create New...