Jump to content
Giggsy

Srbija - Brazil, sreda: 18:00h, 4. kolo

Ishod?  

36 members have voted

1. 1. Kratko i jasno

Recommended Posts

theanswer

Dobro, izvini ako sam bio neprecizan. Bogdanova dobra sezona u EL ne čini nerealnim 10ak za Brazil.

Haha,ma ja sam budala,priznajem.

Timmy

Шта се дешава ако ми њих добијемо са више од 2 разлике а они онда изгубе од Египћана?

Ako izgube, mi smo onda treci, a ne drugi.

Al dva su moguca smera u zavisnosti od ishoda sutrasnjeg meca Egipat-Iran. Ako Egipat dobije onda ih ta pobeda protiv Brazila vodi u 1/8 finala, a Brazil ispada. Tako da ce morati da igraju ozbiljno sto ce biti dovoljno za laganu pobedu. Ako pak Iran pobedi onda Brazilu nista ne znaci to poslednje kolo, pa je moguce da skroz spuste gas... Tako da za svaki slucaj treba navijati za Egipat protiv Irana (iako je tu Iran veliki favorit)

1n54jd3r

ma jasno je da mi tesko da smo protiv bilo koga favoriti u smislu da nema bojazni da cemo da izgubimo...protiv jacih ekipa bukvalno zavisimo od toga kakav dan nam imaju kljucni igraci i kako nas drzi sut spolja...ne isto ali poprilicno slicno kao filozofija mutinog radnickog...mislim da je Djordjevicu ideja da odbranu drzi u kontinuitetu na visokom nivou ali mi smo fizikalijama ograniceni tako da slabo branimo pnr, nemamo blokera u reketu ni u najavi, kontrola skoka ispod prosecna itd.

Sto opet ne znaci da nemamo pravo da budemo navijacki ostrasceni nerealnim optimizmom i da se lozimo :)

Edited by 1n54jd3r

Töölönlahti

Haha,ma ja sam budala,priznajem.

Super.

hazard

Ako izgube, mi smo onda treci, a ne drugi.

Al dva su moguca smera u zavisnosti od ishoda sutrasnjeg meca Egipat-Iran. Ako Egipat dobije onda ih ta pobeda protiv Brazila vodi u 1/8 finala, a Brazil ispada. Tako da ce morati da igraju ozbiljno sto ce biti dovoljno za laganu pobedu. Ako pak Iran pobedi onda Brazilu nista ne znaci to poslednje kolo, pa je moguce da skroz spuste gas... Tako da za svaki slucaj treba navijati za Egipat protiv Irana (iako je tu Iran veliki favorit)

El ti to ozbiljno kako kalkulises nesto s Egiptom, ekipom koju su svi na ovom prvenstvu (ukljucujuci i nas) pregazili? Brazilci ce ih zgaziti, cao-zdravo, nema tu sta da se mozga.

Nebojsa

bice gusto u svakom pogledu, rasko vs. splitter vec u najavi zvuci incidentno. nadam se da ce salence da iskontrolise bludnika da ne napravi 4 licne vec u drugoj cetvrtini. red je i da bekovi pokazu nesto. +4 na kraju za nas ;-)

Joe D

nemamo blokera u reketu ni u najavi, kontrola skoka ispod prosecna itd.

ne moramo cak ni da imamo blokera, samo da igraci znaju da pomeraju noge i drze poziciju. kao oni makedonski mesari. 

300 puta receno, necemo mi biti konkurentni dok ne budemo imali adekvatne unutrasnje igrace. nema ozbiljne kosarke bez odbrane na 5 i 4.

kobni zelaya

Iskreno rečeno, pomalo žalim što nismo poveli Gagulicu, on bi nam u ovakvoj tekmi verovatno više značio od Štimca ili Katića. A sad, hajde, pljunite mi u lice.

Joe D

ma ko da je bitno, drvo ovo ili drvo ono. treba nam neki kvalitet

Nebojsa

jos kad bi postojale letece izmene pa da bobi samo igra odbranu, gde bi nam kraj bio :)

kralj

Koji Bobi? Koju odbranu?

Timmy

Da, Bobi je cuveni defanzivac.

goofs

bemliga, Boban bi doneo bar neku raznovrsnost u igri, i otvorio neke dodatne opcije

Zavrzan

Odbrana od 1:56

Edited by Zavrzan

Zavrzan

jos kad bi postojale letece izmene pa da bobi samo igra odbranu, gde bi nam kraj bio :)

Odbrana savrsena za Bobija od 1:56

Edited by Zavrzan

• Create New...