Jump to content
Giggsy

Srbija - Brazil, sreda: 18:00h, 4. kolo

Ishod?  

36 members have voted

1. 1. Kratko i jasno

Recommended Posts

theanswer

narocito kad igra odbranu

na osnovu cega je brazil precenjen, koja su to ocekivanja od njih a da su van realnih dometa? 

Pa precenjen je kad kažeš da ćemo izgubiti 10 od njih,što znači manje više lagano. Po meni je precenjen ako se spominju odmah iza ŠPA i SAD. Moje mišljenje. NIkad nisam delio oduševljenje Spliterom. Nene je ubedljivo najbolji igrač na low post-u od svih njih. Bekovska linija im ima sto godina i ne igra odbranu  i ko god ima malo jače bekove trebalo bi da ih isiluje. Treba nam odličan Bogdan sutra i šut spolja pa nek skupljaju u reketu koliko hoće. Ništa oni specijalno ne igraju da bi se izdvajali iz grupe ostalih timova pa ni našeg. Sve su to slične ekipe.

Edited by theanswer

EmptyClip

Шта се дешава ако ми њих добијемо са више од 2 разлике а они онда изгубе од Египћана?

Joe D

da mi imamo njihov roster i trenera, a oni nas, ovde bi se licitiralo da li ce biti 20 ili 30 razlike. bojim se da nisu brazilci ti koji se precenjuju.

oni su bolji za vise od tih deset od nas. ne znaci da ce to i materijalizovati., jer to tako retko bude. a to da li su oni treci ili peti favorit prvenstva, niko nije ni pricao.

theanswer

da mi imamo njihov roster i trenera, a oni nas, ovde bi se licitiralo da li ce biti 20 ili 30 razlike. bojim se da nisu brazilci ti koji se precenjuju.

oni su bolji za vise od tih deset od nas. ne znaci da ce to i materijalizovati., jer to tako retko bude. a to da li su oni treci ili peti favorit prvenstva, niko nije ni pricao.

Šta si sve ti napisao za Tea ovde,naš roster je bolji na papiru od njihovog onda 3 puta :D

Šalu na stranu imamo Tea,Bjelicu,Bogdana,Krstića. To su 4 veoma cenjena igrača. Nemaju ni oni neku dubinu rostera. A pre nego što mi neko odgovori za Krstića,Nene i Anderson su imali više operacija,oporavaka i umorniji su od bilo kog para centara na ovom prvenstvu.

kobni zelaya

Teško da imamo Krstića, bar ne u nekoj varijanti približnoj njegovoj najboljoj igri.

Joe D

Šalu na stranu imamo Tea,Bjelicu,Bogdana,Krstića. To su 4 veoma cenjena igrača. Nemaju ni oni neku dubinu rostera. A pre nego što mi neko odgovori za Krstića,Nene i Anderson su imali više operacija,oporavaka i umorniji su od bilo kog para centara na ovom prvenstvu.

i protiv njih prosecni igraci kao sto su lovernj i hadadi i izgledaju kao prosecni igraci(da proste fanovi partizana), a ne kao kareem abdul jabaar. toliko su umorni i istroseni.

to sto je teodosic odlican igrac, ne znaci da je lebron da moze da nosi ekipu suvih proseka do nekog velikog uspeha. bogdanovic jos nije odigrao nista van partizana da bi mu se pripisivao neki bogovski kvalitet. krstic ima 31 godinu i kolena u ocajnom stanju i nekoliko treninga sa ekipom. i jos ostaje bjelica koji je izrastao u odlicnog timskog igraca, ali pitanje je za sta je to dovoljno.

precenjujemo svoje, potcenjujemo tudje. desavala su se i veca cuda od pobede srbije nad brazilom, ali mi smo autsajderi u ovom mecu za svakog ko nije potpuno slep. 

Edited by Joe D

Nebojsa

"ko ne voli lovernja, ne voli kosarku" :P

theanswer

precenjujemo svoje, potcenjujemo tudje. desavala su se i veca cuda od pobede srbije nad brazilom, ali mi smo autsajderi u ovom mecu za svakog ko nije potpuno slep. 

Toliko o realnosti,jbg.

Zanimljivo mi je ovo za Bogdana. Nije on stekao ime zato što je trpao u Kosjeriću 30 poena nego zbog partija u EL koja ga je i sama nagradila. A bitno da je Štimac EL centar,to je opšteprihavećno,a kad BB ima ovakvu sezonu u EL onda on nije pokazao dovoljno van Partizana. To je smešna priča i sam znaš to,ne znam zašto je uopšte spominješ. Bjelicu i Tea si bar ti koliko sam ja ovde boravio hvalio na sva usta tako da pusti sad priče o timskim igračima i slično. I šta će vrhunski plej da uradi nego da od suvih proseka pravi ekipu? Odg sam ti već za Krstića,njegova kolena sigurno nisu u ništa gorem stanju od Varežaovih ili Neneovih.

TheBigFlegma

Toliko o realnosti,jbg.

Zanimljivo mi je ovo za Bogdana. Nije on stekao ime zato što je trpao u Kosjeriću 30 poena nego zbog partija u EL koja ga je i sama nagradila. A bitno da je Štimac EL centar,to je opšteprihavećno,a kad BB ima ovakvu sezonu u EL onda on nije pokazao dovoljno van Partizana. To je smešna priča i sam znaš to,ne znam zašto je uopšte spominješ. Bjelicu i Tea si bar ti koliko sam ja ovde boravio hvalio na sva usta tako da pusti sad priče o timskim igračima i slično. I šta će vrhunski plej da uradi nego da od suvih proseka pravi ekipu? Odg sam ti već za Krstića,njegova kolena sigurno nisu u ništa gorem stanju od Varežaovih ili Neneovih.

Ne priča se o Krstićevim kolenima uopšteno, nego u ovom trenutku. Nene i Varežao su spremni, igraju po 20 minuta, a Krstić se malo razgibao protiv rekreativaca. BB je imao dobru sezonu u EL u vrlo specifičnim okolnostima, to ne mora ništa da znači obzirom na ulogu u ovom timu.

theanswer

Ne priča se o Krstićevim kolenima uopšteno, nego u ovom trenutku. Nene i Varežao su spremni, igraju po 20 minuta, a Krstić se malo razgibao protiv rekreativaca. BB je imao dobru sezonu u EL u vrlo specifičnim okolnostima, to ne mora ništa da znači obzirom na ulogu u ovom timu.

Naravno,ako Krstić ni sutra ne bude igrao,to će biti potpuna propast i onda pada u vodu većina stvari,ali ja ne znam što je on njega vodio ako mu neće igrati sutra. Nije ga sigurno za Špance čuvao. Ne znam stvarno šta pokušavate da kažete za Bogdana,naravno da nema ulogu u ovom timu kao u Partizanu da sam mora ceo tim da nosi ali ima mnogo bitnu ulogu,videlo se to i protiv Francuza.

TheBigFlegma

Naravno,ako Krstić ni sutra ne bude igrao,to će biti potpuna propast i onda pada u vodu većina stvari,ali ja ne znam što je on njega vodio ako mu neće igrati sutra. Nije ga sigurno za Špance čuvao. Ne znam stvarno šta pokušavate da kažete za Bogdana,naravno da nema ulogu u ovom timu kao u Partizanu da sam mora ceo tim da nosi ali ima mnogo bitnu ulogu,videlo se to i protiv Francuza.

Ne znam šta ostali pokušavaju da kažu (ili mi persiraš), ja pokušavam da ti kažem da Bogdanova dobra sezona u EL ne pravi od nas favorite protiv Brazila.

theanswer

Ne znam šta ostali pokušavaju da kažu (ili mi persiraš), ja pokušavam da ti kažem da Bogdanova dobra sezona u EL ne pravi od nas favorite protiv Brazila.

Ti i Joe D. Nebitno. Pojednostavio si ga,svaka ti čast. Ako sam ja negde napisao da Bogdanova dobra sezona u EL pravi favorita od nas protiv Brazila neću više nijedan post napisati. Ja nigde nisam ni napisao da smo mi favoriti protiv Brazila već da se Brazil precenjuje i da nije realno da bude 10ak za njih. 

Apollo Creed

Шта се дешава ако ми њих добијемо са више од 2 разлике а они онда изгубе од Египћана?

Egiptu se sve otvara do makar 1/2...

Joe D

"ko ne voli lovernja, ne voli kosarku" :P

Ja zapravo volim Lovernja, dobar je igrac. ali je realno 5-6 visoki u hijerarhiji kompletne Francuske reprezentacije, a Brazilci su mu pokazali kako izgleda svet odraslih u kosarci. Nista uvredljivo prema njemu.

@ answer Da, Bogdan nema iza sebe dovopljno da bi nas ucinio jednim od favorita na ovako tanak roster. Ne znam sta je tu nerealno. Teodosic, Bjelica i Bogdanovic jesu odlicni igraci, i jesu najbolje sto imamo, i uzivanje ih je gledati, ali ti se ponasas kao da se kosarka igra samo kod nas, kao da drugi nemaju igrace. ovo je fakat, nama roster popunjavaju tri igraca jedne od najgorih ekipa jadranske lige, dva igraca zvezde u najlosijoj formi prosle sezone, stimac i raduljica, preko toga krstic ocigledno ne moze. Ali nije jebeno realno da Brazil bude bolji od nas? get a grip

TheBigFlegma

Ti i Joe D. Nebitno. Pojednostavio si ga,svaka ti čast. Ako sam ja negde napisao da Bogdanova dobra sezona u EL pravi favorita od nas protiv Brazila neću više nijedan post napisati. Ja nigde nisam ni napisao da smo mi favoriti protiv Brazila već da se Brazil precenjuje i da nije realno da bude 10ak za njih. 

Dobro, izvini ako sam bio neprecizan. Bogdanova dobra sezona u EL ne čini nerealnim 10ak za Brazil.

• Create New...