Jump to content
Giggsy

Srbija - Brazil, sreda: 18:00h, 4. kolo

Ishod?  

36 members have voted

1. 1. Kratko i jasno

Recommended Posts

Giggsy

Utakmica protiv ekipe koja nije Spanija, a daleko je od Irana, ako bi se tako moglo reci...

Bludnik i, kako najavise, Krle vs. unutrasnja linija Brazila koja se protiv Spanije raspala.

Jose Raul Capablanca

gde su najavili Krleta?

Timmy

Pa red je da zaigra i on malo :)

A najpotrebniji je protiv Brazila i u 1/8 finala. Znaci nam dosta da budemo drugi, mnogo ce lakse biti protiv Argentine nego protiv Grcke/Hrvatske. I plus to eventualno 1/4 finale bez Spanaca.

Ako Krle odigra bar 10-15 min imamo sanse. Bez njega tesko. Jaki su Brazlci i imace potrebu da se iskupe za debakl od Spanaca.

1n54jd3r

Bog i Teo dominiraju...usracemo se Brazilu u zivot

Joe D

bojim se da smo mi zavrsili sa pobedama na ovom prvenstvu.

ovo ce biti -10ak, protiv spanije - beskonacno, onda verovatno grcka u osmini finala, i to bi bilo to.

Timmy

Dobice nas samo Spanci u grupi i Usa u finalu. A dobijamo redom Brazil, Argentinu, Hrvate u poslednjoj sekundi i na ludilo Spance u polufinalu.

pbg12345

bilo bi bolje da se utakmica igra danas, da uhvatimo brazil dok su jos grogirani od sinocnjeg debakla.

debakla, ne zato sto su izgubili od spanije, sto je ocekivano, nego zato sto im je utakmicu izgubila najjaca petorka vec u prvoj cetvrtini. ja sam tu ocekivao egal mec do trenutka kad do izrazaja dolazi daleko duza klupa spanaca.

nismo mi nikakao bez sansi, ali morace vecina da odigra na najvisem nivou.

jbg, ovo je jedna od utakmica za koju cenim da je djordjevic poveo 4 centra, moraju odigrati na ivici faula i sto da ne tuci protivnika, ne bi li ih bar malo izbacili iz ritma

nas napad bi trebao da ponajvise zavisi od bogdanovica i bjelice, odnosno njihove realizacije.

pobeda nam daje ozbiljne sanse za plasman u cetvrtfinale.

necemo mi biti ozbiljni favoriti ni protiv jedne od preostale cetiri ekipe, ali protiv grcke i hrvatske bi imali  daleko manje sanse

jesu se hrvati raspali juce, gledao sam dobar deo utakmice, ali to sam na kraju i ocekivao, stavise i igrao protiv hrvata. oni su idealna ekipa za raspad protiv "malih" plus je senegal usao u utakmicu sa jakim samopouzdanjem posle pobede nad portorikom,a  i igralo se u podne.

ipak, ako dodje do naseg susreta u eliminacionoj fazi, tu ce hrvati izgledati daleko drugacije nego juce, za nijansu su jaci po individualnom kvalitetu, a i jednostavno, nekad moraju da nas pobede, ovo bi im bila idealna prilika

Jose Raul Capablanca

Krle se vraća u velikom stilu, dobijamo Brazilce 3 razlike i završavamo kao drugi u grupi. 1/8 finala sa Senegalom, rutinski...

goofs

za tu 1/8f, ja kad bih mogao da biram ja bih birao Hrvatsku, najtanji su pod kosem od eventualne tri ekipe, a to je ono gde nama skripi

TheBigFlegma

za tu 1/8f, ja kad bih mogao da biram ja bih birao Hrvatsku, najtanji su pod kosem od eventualne tri ekipe, a to je ono gde nama skripi

E da nam samo pod košem škripi...

theanswer

Opasno se precenjuje Brazil. Ne samo ovde nego generalno kod stručnjaka u pogledu plasmana na prvenstvu. 

Have_Fun

ako budemo igrali nasu igru, nema frke

pbg12345

Opasno se precenjuje Brazil. Ne samo ovde nego generalno kod stručnjaka u pogledu plasmana na prvenstvu. 

a jbg, vise je to zbog sastava drugih, nego sto su oni ne znam koliko jaki

ali da, na papiru oni deluju najozbiljnije posle ove dve neprikosnovene ekipe

pod kosem 3 startna nba igraca, plej jedne od najjacih evropskih ekipa, bek sa 10 godina iskustva u nba, jos dva tri igraca sa nekakvim iskustvom u nba i trenera koji ima zlato sa olimpijade i srebro koje zlatom sija :) sa svetskog

iako se precenjuju, nije to slucajno

a raduljica konstantno deluje kao da se upravo bas lepo navario

Edited by pbg12345

Joe D

a raduljica konstantno deluje kao da se upravo bas lepo navario

narocito kad igra odbranu

na osnovu cega je brazil precenjen, koja su to ocekivanja od njih a da su van realnih dometa? 

kobni zelaya

Imaćemo dva problema koja ćemo teško rešiti - da zaustavimo njihov skok u napadu. Radulja ne može nikog da zagradi, a kamoli Nenea, Splitera i Varežaoa. Ako bi kojim slučajem to uspeli, mogli bi smo da ubrzamo igru i da ih pretrčimo. Drugi problem je njihova igra 2 na 2 sa Huertasom, to smo teško i Iranu branili.

S druge strane, ne sećam se da smo ikada na nekom velikom takmičenju izgubili od njih, u bilo kojoj varijanti naše države.

• Create New...