Jump to content
Giggsy

Srbija - Francuska, nedelja: 15:30h; 2. kolo

Rezultat?  

16 members have voted

1. 1. Rezultat?

• Repriza od prosle godine
    • Repriza iz 2011.

Recommended Posts

goofs

Pa vidi, ja sam misljenja da se onaj Zo faul Spancima i Amerima sigurno ne bi sudio. Francuzi su EP, pa i njima se ne bi sudio (sto smo videli na drugom kraju terena).

Ne govorim da se planski ide protiv nas ili tako nesto, neke zavere i munje, vec prosto u glavi samog sudije kad si jak i poznat imas vise postovanja, a to samim tim znaci da ce u ovakvim situacijama uvek stati na tvoju stranu. Jer ako on osteti malog na racun velikog, to je onda ok, veliki je i ovako trebalo da pobedi, a ako osteti velikog na racun malog to je onda skandal.

nemoderisani

ko ne voli da gleda teodosica kako igra, ne voli kosarku, i nema tu sta da se raspravlja.

hazard

i ja sam navikao na igrace poput jordana, shaqa, hakeema i barkleya, pa sta? ko ne voli da gleda teodosica kako igra, ne voli kosarku, i nema tu sta da se raspravlja.

na stranu sto je nas daleeeeeko najbolji kosarkas u post indijanapolis eri, a najvise strucnih opservacija tipa "nikad igrac dok ne igra odbranu" moze da se procita o njemu.

Fakat je da je Teodosic hot-cold igrac koji danas odigra vrh tekmu, ubaci 25 poena i tri kljucne trojke od koje jedna u poslednjih 30 sekundi, da masu asistencija i resi utakmicu...a sutradan ubaci 5 poena promasi sve trojke i odradi 3 asistencije. I ja razumem da to ljudima smeta i da ga neki naprosto ne vole zbog toga. I to je OK.

Medjutim to sto se nasa cela igra vrti oko njega, i sto nam cesto sve zavisi od toga da li Teo ima los ili dobar dan nije Teodosicev problem. Nije on kriv sto je za 1-2 klase iznad skoro svake druge opcije koje imamo na toj poziciji. I onda ljudi previse hejtuju samog Teodosica jer je nasa igra (narocito protiv ozbiljnih i jacih protivnika) nebo i zemlja u odnosu na to da li Teodosic igra dobro ili lose. I to opet nije problem u samom Teodosicu, nego u cinjenici da ne postoji direktna zamena za njega koja je bar upola dobra kao on a konstantna - da postoji bio bi neku tu da "pegla" njegove oscilacije i one bi se manje osetile. To je isto kao sto Krstic nije kriv sto na prethodna 2 prvenstva nije postojala upola dobra zamena za njega na centarskoj poziciji.

Jednostavno neki ljudi ne mogu da se naviknu na to da smo tanki i da mnogo zavisimo od 2-3 igraca.

Ovo kazem onako usput, za sve sto si rekao o Teodosicu se slazem.

MangupIzCivilstva

ko ne voli da gleda teodosica kako igra, ne voli kosarku, i nema tu sta da se raspravlja.

+1000

Teo je jebeni bog kosarke Nisu mi jasno ljudi koji tvrde da vole kosarku a ne vide kojom lakocom Teo igra i kakve genijalne asistencije dijeli svojim suigracima. Takvog igraca medju ovim mladjima nemamo ni u najavi.

Joe D

Takvog igraca medju ovim mladjima nemamo ni u najavi.

nisi gledao pena?

MangupIzCivilstva

Par puta ovo ljeto na u17 i u16 sampionatima. Jos nisam siguran, radi sve super ali mi se nekako cini da mu fali taj killer instikt, da ne vuce da bude lider koji bi trebao da bude po talentu. Opet, mozda sam u krivu jer je jos mlad a i gledao sam ga samo par puta pa je mozda moja ocjena samo pausalna.

Joe D

verovatno si u pravu za karakter i nisam tvrdio da ce biti taj kalibar igraca, ali stili igre mu je preslikan.

• Create New...