Jump to content
TheBigFlegma

Opšti chit-chat

Recommended Posts

TheBigFlegma

Ovde ide ono što ne znate gde bi drugde, a ima veze sa svetskim prvenstvom u košarci.

Timmi

Daj imena reprezentacija u naslove topica

MocaVukotic

što nema naših u polu za osvajanje

TheBigFlegma

Daj imena reprezentacija u naslove topica

To na ovoj verziji foruma baš i ne fercera.

Timmi

Ma samo promijeni nazive topica, grupa a - srbija, spanija... I tako redom

TheBigFlegma

Evo, promenio, ali ostajem pri tome da ružno izgleda :)

Timmi

Ma bez toga pola nece znati u kom topicu da pise

darkonet

nikad mi nece biti jasno zasto se u kosarci dozvoljava da na prijateljskim utakmicama ili raznim turnirima igras sa repstacijama sa kojima se nalazis u istoj grupi na SP,OI ili EP, meni ti deluje kao nevidjena glupost

adasevic

Ima li neki fantasy za SP?

darkonet

ja mislim da je uvek bilo na b92

goofs

nikad mi nece biti jasno zasto se u kosarci dozvoljava da na prijateljskim utakmicama ili raznim turnirima igras sa repstacijama sa kojima se nalazis u istoj grupi na SP,OI ili EP, meni ti deluje kao nevidjena glupost

Drugaciji je tip takmicenja, igras mnogo vise utakmica, igra se dan za danom, trebaju ti pripremni turniri da vezbas i taj tempo, ne samo pojedinacne pripremne utakmice. U takvom spletu okolnosti tesko je da potrefis bas da ne igras niti sa jednom od 5 ekipa iz tvoje grupe. Moze ako se bas zainatis, ali nema neke prevelike potrebe.

darkonet

ok to, samo mi je glupo, igras u grupi sa francuskom i odes na turnir u njihovu zemlju da igras protiv njih, sta je poenta? kriju se karte do zvanicne utakmice, igra se sa pola snage da se zavara protivnik? U fudbalu je to mnogo bolje, igras sa protivnikom slicnih karakteristika. Jbg fudbalska organizacija kakvo god da je govno svetlosnim godinama je daleko od kosarkaske

bergasa19

Ne može se to porediti. Pripreme za fudbalska prvenstva su mnogo kraća, a u košarci su često turniri i ne može se tako lako zaobići protivnik.

Inače poserem se u usta svima koji svetsko prvenstvo zovu svetski kup.

Timmy

ok to, samo mi je glupo, igras u grupi sa francuskom i odes na turnir u njihovu zemlju da igras protiv njih, sta je poenta? kriju se karte do zvanicne utakmice, igra se sa pola snage da se zavara protivnik? U fudbalu je to mnogo bolje, igras sa protivnikom slicnih karakteristika. Jbg fudbalska organizacija kakvo god da je govno svetlosnim godinama je daleko od kosarkaske

Pa ti onda gledaj fudbal :isuse:

Bice na b92 fantasy od cetvrtka.

badenac

Ja sam dunster za kosarku,ali dunster koji je mator pa pamti i davna prvenstva.Ove rezultate sam skinuo sa B92.U pitanju je SP 1974.

SAD - Jugoslavija 91:88 (41:50)
SSSR - Kanada 92:60 (47:29)
Portoriko - Kuba 98:97 (34:43)
Jugoslavija - Španija 79:71 (37:35)
SSSR - SAD 105:94 (55:55)
Kuba - Brazil 85:80 (33:54)
Portoriko - Kanada 79:74 (37:29) 

Ovo su poeni koji su postgnuti u doba kada nije bilo trojke.Evo,Rusi i Ameri su postigli skoro 200 poena na svojoj utakmici.Da li su tada igraci vise sutirali ,bili precizniji iz svih pozicija i daljina,a danas se dele na specijaliste za trojke i na one koje idu pod kos?Da li je mozda uzrok tadasnja  dva poluvremena i umor odbrana ili je  danas dopustena grublja igra?Ako neko zeli da mi odgovori,unapred zahvaljujem. 

• Create New...