Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Prvenstvo bez Španije a Bosna igra. Ja ne znam dal je iko ikada sa ovoliko izgubio 5 utakmica kao Bosna. Redom, od Portorika 24 razlike, od Kine 47 razlike, od Koreje? 33 razlike, od Belgije 30 razlike i šlag na tortu od USA 62 razlike :isuse:
A i dalje im igra jedna od najboljih igračica sveta Jones.

Šta ova Fiba radi isuse, jedan sistem takmičenja za mušku košarku, drugi za žensku...

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
43 minutes ago, Joe D said:

meni se to svidja, eliminises kalkulacije.

Kalkulacije su zapravo dosta retke jer u ovakvim slučajevima zavise od toga da igrom slučaja na papiru slabiji tim završi prvi a ne drugi ili treći. To se prilično retko dešava i svakako će češće biti nagrađen tim sa lošijim skorom. A onda jbg ako tako ide turnir, daj odmah podeli po nekoj tabeli pola timova u nosioce pola u nenosioce i žrebaj na ispadanje od prvog dana do finala, koji će ti moj onda grupe?

Link to comment
4 hours ago, *edited by mod said:

Kalkulacije su zapravo dosta retke jer u ovakvim slučajevima zavise od toga da igrom slučaja na papiru slabiji tim završi prvi a ne drugi ili treći. To se prilično retko dešava i svakako će češće biti nagrađen tim sa lošijim skorom. A onda jbg ako tako ide turnir, daj odmah podeli po nekoj tabeli pola timova u nosioce pola u nenosioce i žrebaj na ispadanje od prvog dana do finala, koji će ti moj onda grupe?

Da bude vise utakmica i veća zarada za domaćina od prodaje ulaznica

Link to comment

Dobro je išlo ,do tri minuta pred kraj poluvremena ,onda sudija pederka uzela stvar u svoje ruke .Ove nam spakovale 10 koša za to vreme 

Amerikanke su baš grdne 

 

Lepo igraju,ova reprezentacija ima budućnost 

Link to comment

Gledao sam zbog kladjenja meceve Kina - Portoriko i Srbija - Francuska. Boze, kako bole oci od koraka, izgubljenih lopti, smesnih izbacaja pri sutu i polaganju, promasenih zicera... Pakao, kao i skoro svaki zenski sport osim mozda atletike.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...