Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Meni su te proslave bile oduvek malo neukusne. A i sada - kakav režim, takva proslava ili prijem. Svi se prilagođavaju, a i valja narod malo uveseljavati. Što kažu ovi truli bogataši i kapitalisti - sirotinja je oduvek znala dobro da tera loptu.

Link to comment

Svaka čast košarkašicama, išle na prijem kao i svi ostali godinama  prije njih, jaka stvar.

 

Jbt čitam kako su neke trenirale do osmog mjeseca trudnoće, opet trenirale ili igrale tri mjeseca nakon porođaja da bi postigle sve ovo i našlo im se zamjeriti zamisli što one nisu počele revoluciju. 🙄🙄

 

Vi revolucionari fino na ulice pa ispravljajte krive Drine, djevojkama svaka čast! 🏆💪

  • +1 3
Link to comment

Znam da je offtopic, ali ovdje smo pisali o tome, eno na društvenim mrežama Predraga Popovića isječak (navodno) presretnutog razgovora Andreja Vučića kako kaže "e dolazi mi Boža Maljković, pa ću malo kasniti" 

Tako da nije možda Boža bot, on je nešto gore :D

Link to comment
  • 2 weeks later...

6916058369098777101.jpg?fit=640,853&ssl=

 

2.26?!?! Bokte. Otac joj je 2.07, ali opet... nadam se da je dete pre svega zdravo i da je za nju safe da igra basket. Ako dodje do seniorske konkurencije... Dzizs. Kod zena ima centara od 185, 190... Ovo je ko 2.50 u muskoj konkurenciji... Moja drugarica koja je igrala basket kao plej na reprezentativnom nivou, moze kroz noge da joj protrci... Mislim da joj je bukvalno do lakta, ako i toliko.

 

https://www.yqqlm.com/2021/01/2-meters-26-13-year-old-girl-is-as-tall-as-yao-ming-fans-excitedwaiting-for-her-to-shock-the-world-basketball/

Link to comment
  • 6 months later...

Prošlo je malo ispod radara da je Marina odlučila da ostane, potpisala ugovor na 2 godine iako verovatno najbolje i ona zna gde smo sad. Ali bitna pobeda za kontinuitet učešća na velikim takmičenjima. Ovim novim devojkama će značiti da igraju na SP. Sama činjenica da prvak Evrope mora da igra opet kvalifikacije da bi iz Fiba neko uzeo pare za ove turnire je... 

Link to comment
  • 3 weeks later...

American basketball star Brittney Griner detained in Russia on drug charges, faces up to 10 years in prison, Fox News reports.

 

Phoenix Mercury All-Star and two-time Olympic gold medalist Brittney Griner has reportedly been detained in Russia on drug charges. Russian Federal Customs Service detained an American basketball player at Sheremetyevo Airport near Moscow after finding hashish oil vape cartridges in her luggage.

  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...