Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Kakve veze ima sa ovom pričom jesam li ja navijao ili nisam? Potpuno je irelevantno za priču. To je sportski aspekt priče, prijem kod Vučića je društveno-politički.

E da, i što se tiče toga kako bi bile provučene kroz medijsko blato da su odbile (za razliku od Amerike), pa da, o tome i pričam, znači ucjena. Ako ne dođete najebaćemo vam se majke. Pa valjda se sa nasilnikom ne pregovara niti pristaje na njegove uslove.

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Kakve veze ima sa ovom pričom jesam li ja navijao ili nisam? Potpuno je irelevantno za priču. To je sportski aspekt priče, prijem kod Vučića je društveno-politički.

E da, i što se tiče toga kako bi bile provučene kroz medijsko blato da su odbile (za razliku od Amerike), pa da, o tome i pričam, znači ucjena. Ako ne dođete najebaćemo vam se majke. Pa valjda se sa nasilnikom ne pregovara niti pristaje na njegove uslove.

 

Po meni, ako navijaš,onda ti nije toliko bitno da li je Maljkovićka bot ili simpatizer SNS-a ili šta već. Ako ti to nije toliko bitno a btw mislim da ne treba da ti bude bitno onda mi je to u nesuglasici sa "košarkašice su trebale da odbiju prijem jer Vučić" jer zašto bi njima bilo stalo do toga ko je i šta je Vučić kad očigledno nije dovoljno ni tebi koji ih kritikuješ. Znači sa jedne strane odvajaš sport i politiku i možeš da navijaš za nekog ko je Vučićev bot ali sa druge strane mešaš i kritikuješ nekog i jako ti je bitno dal je otišao na prijem kod njega. 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, April said:

 

Meni nije isto kad javna ličnost dozvoli sebi da bude iskorišćen u svrhe propagande, a takvih ima koliko hoćeš... Boža i Marina nikad neće doći na naslovnu Blica ili Informera, oni su za njih neupotrebljivi. Za mene je to granica koju si pomenuo.

svi su oni iskorisceni u svrhu propagande, od kosarkasica, preko raznih primaoca odlikovanja, potpisnika liste milion javnih licnosti, do radnika javnih potrpanih u autobuse da ide na miting u beograd. mozemo da raspraljamo kome je vise ili manje opravdano, ali ako cemo da raspravljamo o tome da li je boza maljkovic sluga rezima i da li zasluzuje kofe i kofe govana zbog toga, onda je besmisleno da bilo sta dalje pricamo na ovu temu. 

Link to comment
47 minutes ago, Joe D said:

svi su oni iskorisceni u svrhu propagande, od kosarkasica, preko raznih primaoca odlikovanja, potpisnika liste milion javnih licnosti, do radnika javnih potrpanih u autobuse da ide na miting u beograd. mozemo da raspraljamo kome je vise ili manje opravdano, ali ako cemo da raspravljamo o tome da li je boza maljkovic sluga rezima i da li zasluzuje kofe i kofe govana zbog toga, onda je besmisleno da bilo sta dalje pricamo na ovu temu. 

 

Po meni, Boža nije sluga režima. Marina još manje.

 

Kad bi bilo kao što kažeš, i Dragan Kićanović bi bio sluga režima, čak i više - čovek je bio Miloševićev ministar.

 

 

Link to comment

A koja je razlika između Bože i recimo Grbe? Hvalio Vučića, dobio funkciju. Kako nije sluga režima, šta ga razlikuje od Aje Jung ili drugih koji su prvo hvalili pa onda došli do funkcije? Darija KT? Marko CeSID? 

Link to comment
 
Neka idu kod predsednika, ali neka se ne ponižavaju. Kad Maljkovićka kaže da je psiho "navijač broj 1" to je prejadno. A to je rekla samo zato jer je Đilas bio tamo i njegova slika kako slavi je postala viralna na tviteru. Treba sačuvati minimum dostojanstva, ali dostojanstvo odavno ne stanuje u familiji Maljković.
Tačno tako.
Odlazak nije problem, ali to šlihtanje jeste...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

A koja je razlika između Bože i recimo Grbe? Hvalio Vučića, dobio funkciju. Kako nije sluga režima, šta ga razlikuje od Aje Jung ili drugih koji su prvo hvalili pa onda došli do funkcije? Darija KT? Marko CeSID? 

Tu je funkcija Boža zaslužio. 

 

Ali ponavljam pitanje - da li je i Dragan Kićanović bio Slobina botina, na istoj poziciji predsednika Olimpijskog komiteta, štaviše ministar sporta u administraciji Mirka Marjanovića, i da li je onda i Kića zaslužio kofu govana po glavi kako se ovde predlaže?

 

To je paralela po funkcijama i karijerama, a ne besposleni Grba i Aja Jung. 

 

Link to comment

Da ne ulazim u pitanja čime ju je zaslužio ispred nekih drugih sportskih radnika, postaviću samo pitanje - da li bi je dobio da nije podržao SNS i Vučića? Isti slučaj kao Štefanek. Znamo i ti i ja odgovor. Stvarno hoćeš da kažeš da u esenesovskoj Srbiji bilo šta ide prema zaslugama a ne prema zaslugama™?

Link to comment
19 minutes ago, April said:

Tu je funkcija Boža zaslužio. 

 

Ali ponavljam pitanje - da li je i Dragan Kićanović bio Slobina botina, na istoj poziciji predsednika Olimpijskog komiteta, štaviše ministar sporta u administraciji Mirka Marjanovića, i da li je onda i Kića zaslužio kofu govana po glavi kako se ovde predlaže?

 

To je paralela po funkcijama i karijerama, a ne besposleni Grba i Aja Jung. 

 

kića nije bio ministar sporta kod mirka marjanovića, zamenio si ga sa cveletom

 

kića je bio nešto kod zelenovića(mada wiki kaže da nije)

:fantom:


 

e

79FC790F-719C-42B8-9AC0-8AB9FAB66D0D.thumb.jpeg.780a311ff523d5ad1b105bacda231f3b.jpeg

 

vreme, portret savremenika

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

 

Po meni, ako navijaš,onda ti nije toliko bitno da li je Maljkovićka bot ili simpatizer SNS-a ili šta već. Ako ti to nije toliko bitno a btw mislim da ne treba da ti bude bitno onda mi je to u nesuglasici sa "košarkašice su trebale da odbiju prijem jer Vučić" jer zašto bi njima bilo stalo do toga ko je i šta je Vučić kad očigledno nije dovoljno ni tebi koji ih kritikuješ. Znači sa jedne strane odvajaš sport i politiku i možeš da navijaš za nekog ko je Vučićev bot ali sa druge strane mešaš i kritikuješ nekog i jako ti je bitno dal je otišao na prijem kod njega. 

 

nije to baš tako straightforward. kad treniraš i igraš za neki tim i tu bude svlačionica od 10-15-20 ili 50+ljudi onda obično bude bar jedan saigrač kog organski ne možeš podneti i ne želiš da imaš nikakav kontakt sa njim osim ono što je potrebno da se ispuni minimum minimuma zarad funkcionisanja tima. ali kad počne utakmica i krene rokanje, onda ti je i taj mio kao da ti je brat najrođeniji. i okrenućeš mu leđa bez trena oklevanja, znaš da si dobar i pokriven sa te strane jer on pazi na tebe. a kad pobedite onda i njega stegneš, poljubiš i zagrliš kao da ćeš ga krenuti tu pred svima, da prostiš. ali kad završi utakmica i izađeš iz svlačionice onda se vraćaš u realnost. to je opet onaj stari lik od kog pristojno čeljade ni lešnik ne bi uzelo. tako je i sa ovim našim repkama. gledaš utakmicu, navijaš, bude ti drago što su pobedile i to je to. ignorišeš sve posle toga. i zahvaljivanje fanu No1 i akademiji mladih lidera i svim dobrim i sposobnim ljudima koji su sve to omogućili. i ono što je najbitnije za ovu našu priču, ne pada ti na pamet da smišljaš opradvanja za njihov odlazak na taj prijem kad neko krene da smara o tome.

trošiti reči na te stvari je odavno postalo besmisleno, ali je 300 puta gore cimati se na ta pisanja i objašnjavati da to i nije tako loše, da to tako more, da nisu one krive, da je lako biti kritizer iz tople fotelje itd itd.

a i na kraju krajeva, track record je prilično poražavajući i samo baš glup čovek može davati dobrobit sumnje srspkim sportistima da u nekom trenutku neće uskočiti u sns. lepo ih već u startu dok su u U16 repki posmatraš sve kao buduće snsovce i do kraja filma možeš samo da se pozitivno iznenadiš.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
21 minutes ago, omiljeni said:

a i na kraju krajeva, track record je prilično poražavajući i samo baš glup čovek može davati dobrobit sumnje srspkim sportistima da u nekom trenutku neće uskočiti u sns. lepo ih već u startu dok su u U16 repki posmatraš sve kao buduće snsovce i do kraja filma možeš samo da se pozitivno iznenadiš.


Bukvalno ovo :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...