Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

2 hours ago, Nesh said:

 

Ako meni pises, svako ko je iso kod tog govna je zavrsio. Ti vise pratis, pa ja kasnim, nema, bar sto se mene tice, nista lose. Gde se svadjamo. svako ko podrzava govno Vucicevsko musko ili zensko je govno, Gde gresim?

 

Link to comment
34 minutes ago, omiljeni said:

 

ona jeste Božina ćerka. čovek je osvojio 4 titule u Evroligi sa Jugoplastikom, Limožom i Panatanaikosom. I sns botina, baš kao i ćerka.

 

 

Pa znaš šta, imaju pravo na svoj izbor. Ako je neko to pravo pošteno zaslužio, to je svakako porodica Maljković.

 

I grubo je reći da su botine - ja se ne sećam da je Boža bilo gde prešao granicu dobrog ukusa, a ni Marina nije dala izjavu u vinariji.

I među esenesijom ima nijansi, neki ipak znaju koje linije ne treba prelaziti.

Link to comment
2 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Nazvane su, izmedju ostalog, govnima jer podržavaju vučića. Pisano je da moraju da znaju šta odlazak kod vucica znaci i slično.

 

A tako...ne psujem, retko i u zivotu, da ako su isle kod njega nek se teraju u picku materinu. Psujem. pa navijacu za Roglica ili Pogacara, dobro za njih sam vec i navijao

Link to comment

Boža je na granici dobrog ukusa sa hvalospjevima Vulinu, Malom, Vučiću ("predsednik je od mladosti vezan za sport") itd. Prethodna dostignuća valjda daju težinu, a ne aboliciju.

Link to comment
3 minutes ago, April said:

 

Pa znaš šta, imaju pravo na svoj izbor. Ako je neko to pravo pošteno zaslužio, to je svakako porodica Maljković.

 

I grubo je reći da su botine - ja se ne sećam da je Boža bilo gde prešao granicu dobrog ukusa, a ni Marina nije dala izjavu u vinariji.

I među esenesijom ima nijansi, neki ipak znaju koje linije ne treba prelaziti.

uf bre, Božo je prvoklasna botina. 

 

Evo 1 od gomile sličnih citata:

 

Vi ste jedna od prvih javnih ličnosti koja je pohvalila lidera naprednjaka. Zbog čega?

"Jedan zajednički poznanik, kao oficir za vezu mi je rekao da Vučić želi da me vidi ako hoću i da bi tema bila Crvena zvezda. Ja sam rekao: "Hoću, uvek za Zvezdu". Našli smo se na ručku u restoranu kod Francuske čitaonice. Živim u blizini, a SNS je tada imao centralu baš u komšiluku. Sećam se da je Vučić tada bio teška opozicija i da je žurio na miting u Mladenovac. Ja sam seo blizu prozora, a Vučić me je pitao: "Božo, zar vam nije nezgodno da vas neko vidi da sedite sa mnom". Odgovorio sam da mi niko neće određivati gde ću i s kim da ručam. Tada smo pričali samo o Zvezdi. Ja, inače, volim ljude koji prate sport, a Vučić radi to baš seriozno. Analizirajte svetsku politiku, svi su bivši aktivni ili amaterski sportisti. Sad, džudo ili golf, to je tema za raspravu.

Da li ste tada trpeli prezir "elite" zbog susreta sa Vučićem?

"Još da znate da mi objasnite šta je elita, možda bih i mogao da vam odgovorim. Davno sam ja raščistio s tim. Kada smo se doselili u Šest kaplara, 12.000 ljudi, mesna zajednica, došli sa svih strana, a idemo u Drugu gimnaziju, gde su deca plave krvi, da se tako izrazim krležijanski. I mi treba da se dokažemo pred decom te elite i u gimnaziji u koju su išli čuveni Pavle Savić, profesor Lukić i Radivoj Korać. Uvek sam gledao da budem svoj, a to šta drugi kažu, nije me zanimalo. Šta će da mi kažu? Šta da mi kažu mediji, bilo opozicioni ili pozicioni? Da sam došao do neke pozicije ili trofeja bez svojih radnih zasluga ili mimo rezona? Verovatno je bilo ljubomornih osuda, ali nijedna nije došla direktno do mene. Pa šta vi mislite, da na Džordana niko nije ljubomoran i da nema tih što pričaju da su ga tukli na basketu kad je bio mali".

Da li ste imali ponudu za članstvo u SNS?

"Ja po prirodi svoje funkcije i ne mogu da budem ni u jednoj političkoj partiji. I prijatelji su mi rekli da sam idealan za ovu poziciju baš zato što sam nestranačka ličnost. Ne želim da uđem u politiku iako je svakodnevno pratim, ne samo u Srbiji nego i u Francuskoj i u Španiji. Meni je koridor 10 najbolji pokazatelj da ovi ljudi rade dobar posao. Takođe, kod Vučića ima jedna lepa novobeogradska osobina. Naime, ako pažljivo pratite spoljnu politiku koju predsednik rekao bih mudro vodi, Srbija po prvi put nakon decenija nesporazuma sa stranim faktorom sada ima jasno definisanu poziciju. Vučić ima jasan stav i naravno ponekad i neslaganja sa strancima, ali nema nesporazume s njima. Pozicija Srbije je poznata i principijelna. To mi se dopada".

 

Link to comment
16 minutes ago, Hamlet Strašni said:

 

ok, jedan covek je napisao da su govna, propustio sam. koliko vidim, velika vecina uopste nije raspravljala u tom pravcu, pa to moze pripisati pod ono svoje da svi gledamo drugacije na stvari. ali, za ovu raspravu je slabo bitno, jer se vecina uopste ne bavi njihovim licnostima nego samim cinom poklonjenja predsedniku. najlakse je zauzeti stav 'svi mi gledamo drugacije na stvari, ne treba osudjivati...', ajd sad primeni na svaku raspravu, pa da vidimo koliko moze da se diskutuje o bilo cemu. 

 

mene ovde zanima gde je granica izmedju toga da postupci mogu da ti se pravdaju nedostatkom svesti, a gde ne mogu. 

Edited by Joe D
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

ok, jedan covek je napisao da su govna, propustio sam. koliko vidim, velika vecina uopste nije raspravljala u tom pravcu, pa to moze pripisati pod ono svoje da svi gledamo drugacije na stvari. ali, za ovu raspravu je slabo bitno, jer se vecina uopste ne bavi njihovim licnostima nego samim cinom poklonjenja predsedniku. najlakse je zauzeti stav 'svi mi gledamo drugacije na stvari, ne treba osudjivati...', ajd sad primeni na svaku raspravu, pa da vidimo koliko moze da se diskutuje o bilo cemu. 

 

mene ovde zanima gde je granica izmedju toga da postupci mogu da ti se pravdaju nedostatkmo svesti, a gde ne mogu. 

 

Meni nije isto kad javna ličnost dozvoli sebi da bude iskorišćen u svrhe propagande, a takvih ima koliko hoćeš... Boža i Marina nikad neće doći na naslovnu Blica ili Informera, oni su za njih neupotrebljivi. Za mene je to granica koju si pomenuo.

Link to comment

Zanimljiva tema, mada nije za ovaj topik :)

 

Mislim da zavisi i od situacije u društvu i od samog čina. Protokolarni činovi imaju manju težinu. Nije isto da li ideš kao pojedinac ili po formaciji predstavljaš neku instituciju čiji si deo. Nije isto da li je situacija u društvu ekstremno polarizovana ili je mirna i slično. Može da se procenjuje i da li se žrtvuje neko za viši cilj (npr direktor sirotišta koji se uclanjuje u SNS da bi dobio pare iz budžeta za hranu i lekove je jedno, a biznismen koji ulazi da bi dobio tender je drugo) i sl.

 

Kosarkasice kod Vučića su jedno, Djokovic kod Vulina je drugi par rukavica. 

  • +1 1
Link to comment

Boža na mitinzima SNS i porukama kako će glasati za Vučića i Marina na Akademiji SNS su ne treći, već peti par rukavica. 

Ako to nije botovanje, ja ne znam šta je. Ne očekuje valjda neko od njih dvoje da kucaju komentare na sajtu Danasa.

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Boža na mitinzima SNS i porukama kako će glasati za Vučića i Marina na Akademiji SNS su ne treći, već peti par rukavica. 

Ako to nije botovanje, ja ne znam šta je. Ne očekuje valjda neko od njih dvoje da kucaju komentare na sajtu Danasa.

 

Sve ste to znali i ranije pa ste navijali. Ili niste navijali? Ako niste navijali zašto ste došli da otvarate oči onima koji jesu navijali? 

 

Ja da sam došao sa ovim stavom rekli biste da preskačem tarabu, izbrisali mi postove, 13253 bi me ljudi napušilo. 

 

Jako je zanimljivo kad se stvari okrenu. Koji je nivo botovanja kad u predizbornoj tišini napraviš tortu sa brojem jedan zaokruženim?

Edited by theanswer
Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Sve ste to znali i ranije pa ste navijali. Ili niste navijali? Ako niste navijali zašto ste došli da otvarate oči onima koji jesu navijali? 

 

Opet se mačuješ mačevanja radi. Ne otvara niko nikom oči, šta ti je, diskutujemo, smiri doživljaj. Što svako neslaganje kod tebe mora da presraste u lični sukob?

Link to comment
Just now, James Marshall said:

 

Opet se mačuješ mačevanja radi. Ne otvara niko nikom oči, šta ti je, diskutujemo, smiri doživljaj. Što svako neslaganje kod tebe mora da presraste u lični sukob?

 

Pa naravno da je lično jer lično stojimo iza postova koje ostavimo. Dakle ne mogu da imam isti odnos prema nekom koji mi je x puta banovao za nešto što on sad sam radi. A navodno je tad bilo zabranjeno. Ne pišu postove marsovci nego ljudi. 

 

Ajde da pričamo normalno. Jesi li navijao ili nisi? 

Link to comment

Teško se s tobom može normalno kad na svaki post koji ti se ne sviđa skačeš kao oparen. Ne gledamo na stvari isto, pa šta, nema potrebe da to toliko dramatično shvatamo pa da mi se obraćaš tim agresivnim tonom.

Link to comment

Šta je zabranjeno? Ti si uglavnom bio banovan kad kreneš da patkometrišeš i flejmuješ, ja ovdje raspravljam o fenomenu koji je eto slučaja vezan za žensku košarkašku reprezentaciju. Možemo preći i na neku drugu temu.

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Teško se s tobom može normalno kad na svaki post koji ti se ne sviđa skačeš kao oparen. Ne gledamo na stvari isto, pa šta, nema potrebe da to toliko dramatično shvatamo pa da mi se obraćaš tim agresivnim tonom.

 

Obraćam ti se sad potpuno normalno ali nećeš da mi odgovoriš. Nije u pitanju post koji mi se ne svidja nego licemerstvo šta me trigeruje. Lako je napustiti diskusiju koja ti se ne svidja sa "sa tobom ne može normalno". Zašto ne odgovoriš na pitanje da li si navijao? Jesi ili nisi? Ako si navijao a znao si za sve ovo, znači da ti to toliko nije bitno da ne bi navijao, zar ne? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...