Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Just now, theanswer said:

 

Opet ne razumeš šta pišem. Rekao sam da si bezobrazan jer kao da ne čitaš moje postove, teraš svoje i apsolutno ne vodiš računa o onome što pišem a počeo si tako što si mene kvotovao i meni odgovaraš.  Pritom na temi o ženskoj košarci uvodiš u priču Jokića, odbojkašicu koja radi rasistički gest i šta sve ne još. 

 

Sta da kazem. Izvini,  u pravu si.

Link to comment
22 minutes ago, Moonwalker said:

 

Otprilike to ili da su to osobe koje se bave svojim poslom, te stoga i ocekivanja od njih i pritisci (nevezani za sport) treba da se dovedu u normalu.  I isti  blesimetar za svakog ako se o necemu govori principijelno i na nivou pojave.

 

Realno oni mogu da budu istovremeno iz razlicitih razloga i u boljem i u gorem polozaju od Mileta.  U gorem jer su zbog privlacenja masa uociljivi dok  Mile moze ispod radara, u boljem jer materijalno mogu da se sklone.  Ali to je vec za neku opstu temu.

 

Meni se ocekivanja od njih zavrse sa zavrsenim takmicenjem, a sport gledam jer ga voilm.

nije to stvar ocekivanja kod mene, od sportista bas ne ocekujem nikakvo razmisljanje. ali ako je nesto za kritiku, onda treba kritikovati. to su javne licnosti, sve akcije imaju neke posledice.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

ostavite košarkašice na miru, naravno da se ide na prijem kod predsednika, ko god to bio u tom momentu, to ništa ne govori o njima

 

RVnCpuB.jpeg

 

Kako je ovaj bend dobro izvodio onu vrh stvar "nek se peče, nek se dinsta" :)

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Hamlet Strašni said:

Неки имају став - функција је изнад личности - ја идем код Председника Србије не код Вучића.

 

a gde pođu kad na kraju pogode u Vrdnik u neku vinariju u kojoj se održava stranačku akademiju mladih lidera?

žena htela da svrati na kupicu zrelga vinčeca ili gemišteca, pa slučajno upala na hepening?

 

možda tu ima neka igračica koja je operisana od realnosti, ne zna ni kako se zove predsednik, ni koliko ima kontinenata na planeti, kad nije na trenigu gleda patrolne šape, skuplja mirišljave salvete i sarah kay postere, ali ono, nemoj da se zajebavamo, Maljković je botčina 1/1. to je bar opštepoznato.

bezveze i besmisleno svaki put upirati prstom u svakog ko osvoji neku medaljicu pa ga vodaju ko mečku, ali ta "opravdanja" (tipa nije ona znala ni ko organizuje prijem, nije Nolo išao kod Vulina na kanabe nego kod ministra, nije on za piramide i Nestorovića nego samo želi da što više ljudi ozdravi, nije Nolo to zbog sebe nego ga žena napujdala, kao što je i Jokaru brat) su uvreda za zdrav razum i forumašenje level starija jaslena grupa.

 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, omiljeni said:

 

a gde pođu kad na kraju pogode u Vrdnik u neku vinariju u kojoj se održava stranačku akademiju mladih lidera?

žena htela da svrati na kupicu zrelga vinčeca ili gemišteca, pa slučajno upala na hepening?

 

možda tu ima neka igračica koja je operisana od realnosti, ne zna ni kako se zove predsednik, ni koliko ima kontinenata na planeti, kad nije na trenigu gleda patrolne šape, skuplja mirišljave salvete i sarah kay postere, ali ono, nemoj da se zajebavamo, Maljković je botčina 1/1. to je bar opštepoznato.

bezveze i besmisleno svaki put upirati prstom u svakog ko osvoji neku medaljicu pa ga vodaju ko mečku, ali ta "opravdanja" (tipa nije ona znala ni ko organizuje prijem, nije Nolo išao kod Vulina na kanabe nego kod ministra, nije on za piramide i Nestorovića nego samo želi da što više ljudi ozdravi, nije Nolo to zbog sebe nego ga žena napujdala, kao što je i Jokaru brat) su uvreda za zdrav razum i forumašenje level starija jaslena grupa.

 

 

 

Čekaj Maljković je košarkašica? Kako se zove selektor - ćerka onog trenera starog isto?

Link to comment
8 minutes ago, omiljeni said:

 

a gde pođu kad na kraju pogode u Vrdnik u neku vinariju u kojoj se održava stranačku akademiju mladih lidera?

žena htela da svrati na kupicu zrelga vinčeca ili gemišteca, pa slučajno upala na hepening?

 

možda tu ima neka igračica koja je operisana od realnosti, ne zna ni kako se zove predsednik, ni koliko ima kontinenata na planeti, kad nije na trenigu gleda patrolne šape, skuplja mirišljave salvete i sarah kay postere, ali ono, nemoj da se zajebavamo, Maljković je botčina 1/1. to je bar opštepoznato.

bezveze i besmisleno svaki put upirati prstom u svakog ko osvoji neku medaljicu pa ga vodaju ko mečku, ali ta "opravdanja" (tipa nije ona znala ni ko organizuje prijem, nije Nolo išao kod Vulina na kanabe nego kod ministra, nije on za piramide i Nestorovića nego samo želi da što više ljudi ozdravi, nije Nolo to zbog sebe nego ga žena napujdala, kao što je i Jokaru brat) su uvreda za zdrav razum i forumašenje level starija jaslena grupa.

dobro, jokic bas deluje kao neko ko apsolutno nema sposobnost samostalnog donosenja odluka. njemu my little pony u glavi 24/7

Link to comment
50 minutes ago, Joe D said:

nije to stvar ocekivanja kod mene, od sportista bas ne ocekujem nikakvo razmisljanje. ali ako je nesto za kritiku, onda treba kritikovati. to su javne licnosti, sve akcije imaju neke posledice.

 

Ne znam dok su aktivni ovakve stvari (prijem nakon medalje, ne inauguracija) su "ilovaca". Moje dizanje obrve pocne kod ozbiljnih stvari nakon karijere na bazi minulog rada ili kad se familija koristi istim (ali to je uopsten problem naseg mentaliteta), cemu nije mesto na ovom topiku. 

 

Preveliki i nerealan pritisak na te ljude ce ih dovoditi u situaciju da sa takvim stvarima nece da se nose, pogotovo u vreme socijalnih mreza. I prakticno ih odvajati skroz od rerezentativnog sporta.  Ne volimo samo mi sport, vole ga i drugi, ali u nas to malo onako kao preintenzivna veza. Ne umem bolje da objasnim.

Edited by Moonwalker
Link to comment
6 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Čekaj Maljković je košarkašica? Kako se zove selektor - ćerka onog trenera starog isto?

 

sve vreme se priča o Marini Maljković, selektoru.

ona jeste Božina ćerka. čovek je osvojio 4 titule u Evroligi sa Jugoplastikom, Limožom i Panatanaikosom. I sns botina, baš kao i ćerka.

 

https://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:851544-Predsednik-sa-polaznicama-Akademije-mladih-lidera-SNS-Uz-njega-Ana-Brnabic-i-Marina-Maljkovic-FOTO

Link to comment

Boža je jedna od udarnih SNS pesnica u svijetu sporta. PP i MB tvrde da je njegovo ustoličenje u OKS krenulo od Caneta Subotića. Taj se baš ne stidi što podržava SNS, tačnije na sva usta hvali Vučića.

 

Link to comment

Priča se i o košarkasicama. Potpuno je jasno za Marinu da je ona SNS. Poenta je da ne moraš da budeš SNS bot da bi otišao kod predsednika republike na prijem kada osvojis zlatnu medalju. Ne razmišljaju svi na način na koji ti i ja. To ne znači ni da su botovi ni da su glupi ili pokvareni.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Tako i ti ovde sad pričaš nešto a kad ja hoću da pričam o Vučiću i Zvezdi, to je za ban.

 

 

To mu je patkometrija, ko da smo mi krivi zbog duha koji lebdi :fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...