Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Nase nista nisu odigrale. Ovo je Ani bila najbolja utakmica na turniru i opet je bila neupotrebljiva. Jelena je promasila sve zivo, napravila los faul na kraju i prodala onu loptu. Butulija samo glavinja, svaki njen minut je teret za tim. Anderson u periodu kad su nase imale neki ritam, dva puta lose i nepotrebno pomaze iz cega padaju dve trojke. 

 

Vrlo losa utakmica koju su izvukle na Sonju, dve Nevenine trojke i onih 11 poena zalihe na pocetku.

  • +1 1
Link to comment
Nase nista nisu odigrale. Ovo je Ani bila najbolja utakmica na turniru i opet je bila neupotrebljiva. Jelena je promasila sve zivo, napravila los faul na kraju i prodala onu loptu. Butulija samo glavinja, svaki njen minut je teret za tim. Anderson u periodu kad su nase imale neki ritam, dva puta lose i nepotrebno pomaze iz cega padaju dve trojke. 
 
Vrlo losa utakmica koju su izvukle na Sonju, dve Nevenine trojke i onih 11 poena zalihe na pocetku.
Bukvalno sam bio u neverici kod onog faula Brooks kad su pregledali da li je nesportska. Lopta nije osigurana od strane Belgijanke, može lako da se desi da joj ispadne u aut ili da zajedno s njom u isti padne... i ona je gurne. Tačno sam mislio evo je nesportska, što da ne. Posebno što je Belgijanka legla kao da je snajper u zgradi.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Crvendakić je odlično odigrala - 5/7 šut iz igre (1 trojka) i 4/4 bacanja. Po meni je trebalo da joj da veću minutažu.

 

Ana deluje presporo i bez pregleda igre. Mislim, s obzirom na ranije utakmice nije loše odigrala - izvukla par faulova, dala 4 bacanja i koš iz igre, uz četiri promašaja.

 

Završnicu su rešavale Sonja kod nas i Meesseman kod njih. Meesseman dva puta promašila, Sonja 2-3 dobra prolaza uz poentiranje i to je to.

 

A ovo na kraju je retko viđen poklon. Belgijanke izvisile bukvalno za nekoliko desetinki.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

jebote kako smo mi ovo porodili, pojma nemam. ofanzivni skok i to je to, nista vise

 

Ja bas gledao statistiku skokova:

38 Srbija

37 Belgija

 

Kako????

Statistika, bikini... ali kako???

Link to comment
1 hour ago, Bojan said:

Definitivno je bio manjak koncentracije kod nas u dobrom delu meča. Nikako nismo mogli da nađemo pravi odgovor na njihovu igru i preterano su se razmahale. Marina je išla na to da rasporedi minutažu, što je načelno ispravno, ali je i to išlo protiv nas. Na kraju smo praktično na silu ovo izvukli u poslednjoj četvrtini.

 

Tako se i meni cinilo.

 

Za razliku od Spanije ovde se nisam ni nervirao, nekako mi Belgijanke igrale lepsu kosarku od nasih.

 

 

Link to comment

Milovanoviceva  je   i pored  slabog suterskog ucinka i onog  umalo kobnog dodavanja bila veoma korsina, odigrala je dobru odbranu nad Messeeman, poprilicno je zaustaviila , plus je   pogodila dva vazna slobodna  bacanja. Inace je Belgiju bas kenjalo na ovoj utakmici, onaj user za tri poena u poslednjoj minuti utakmice je bas bio za riplija. Sonja igra musku kosarku, steta sto je imala sve te povrede  kroz karijeru.

Edited by Micko8
Link to comment
23 minutes ago, Budja said:

 

Ja bas gledao statistiku skokova:

38 Srbija

37 Belgija

 

Kako????

Statistika, bikini... ali kako???

Nase su imale vise ofanzivnih skokova, ali pogledaj poene iz 2. pokusaja i asistencije, pa ces vidjeti.

Link to comment

Nase su imalo veoma malo izgradjenih akcija i sutevi su im bili dobro branjeni, tako da su ofanizivni skokovi davali ponovne sanse i tako su odrzavale prikljucak u 3. cetvrtini.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Peter Fan said:

Nase su imalo veoma malo izgradjenih akcija i sutevi su im bili dobro branjeni, tako da su ofanizivni skokovi davali ponovne sanse i tako su odrzavale prikljucak u 3. cetvrtini.

 

Aaaa.

Nisi me shvatio.

 

I meni se cini da su ofanzivni skokovi bili kljucni, a ta prednost ti daje i veci broj skokova u celini, a onda pogledam statistiku a ono po skokovima egal - to ne razumem, kako je moguce da je broj skokova isti. Ili smo svi mi gledali nesto potpuno drugacije. Ok, imale su Belgijanke nesto vise izgubljenih lopti, pa to ne dopusta da imas skok  u odbrani, ali opet...

 

Link to comment

Jer su bolje šutirale od naših. Znači manje naših skokova u obrani. Naše loše šutirale, više prilike za skakanje pod njihovim košem. I kada naše uhvate više ofanzivnih niveliše se naš manjak defanzivnih.

Link to comment
11 hours ago, J.R. Cash said:

To je onda ozbiljna greska.

 

Dobila je besplatni tajmaut kad su sudije gledale snimak zbog vremena. Ima trenera koje ne žele da predju u prednje polje uvek jer smanjuju teren ali opet u ovoj situaciji mi deluje kao teški fail. 

Link to comment

Svaka im čast! Svaka medalja je vrh vrhova sa ovakvom igrom.

Delovale su sporije i bezvoljnije od belgijanki. Mislim da su godine u pitanju. 

Svaka im čast, još jednom!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...