Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Dzizs krajst. Kakva zavrsnica! Kakva trojka ispod ruke i onda ovaj poslednji sut!? I ovo predavanje lopte na 1.6... Ma zenska kosarka je ludilo...

Link to comment
1 minute ago, Djolle said:

Spasilo nas to što je merač vremena pustio vreme malo ranije :)

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

Mislim da je Belgijanka na aut liniji (koja je branila ubacivanje) dotakla loptu, tad je i krenulo vreme.

  • +1 1
Link to comment
 
Mislim da je Belgijanka na aut liniji (koja je branila ubacivanje) dotakla loptu, tad je i krenulo vreme.
Jeste, šalim se ja malo, ne mogu da verujem da su ključno ubacivanje izvele onako, ne vidoh ko je bio na liniji...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
7 minutes ago, J.R. Cash said:

Je l' imala Marina tajmaut na kraju?

 

Jeste. Bas cudna odluka, bar da izvedu sa centra, nije morala nista ni da im prica

Link to comment

Ja ne mislim da je greska, tajmautom dajes protivniku sansu da postavi plansku odbranu, a i da potencijalno juri faul pre nego lopta udje u igru.
 

Bukvalno sve sto su nase morale da urade je da izvedu, jedan pas i gotova utakmica, bio bi faul, dva bacanja i uz promaseno drugo nema sta da se desi za sekund-dva. Jedan pas.

Link to comment
Ja ne mislim da je greska, tajmautom dajes protivniku sansu da postavi plansku odbranu, a i da potencijalno juri faul pre nego lopta udje u igru.
 
Bukvalno sve sto su nase morale da urade je da izvedu, jedan pas i gotova utakmica, bio bi faul, dva bacanja i uz promaseno drugo nema sta da se desi za sekund-dva. Jedan pas.
Da, al imaš 1.6 sekundi do kraja, primio si tešku trojku... treba stati na loptu, zvati tajmaut. Imaš more opcija za izvođenje lopte, pa i nek je izgubiš puno sreće da pogode sa pola ili više od pola. A ako prave faul, pa opet još više sreće da pogode s koša na koš a nemaju više tajmauta Belgijanke. Ovako si sebe doveo u situaciju da pod pritiskom izgubiš loptu pod svojim košem i samo je puka sreća odvela nas a ne Belgiju u finale.

Plus si imao pola minuta da odlučiš o tajmautu jer su sudije opet pregledale snimak koliko je do kraja. Potpuni brainfart

Sent from my M2002J9G using Tapatalk


Link to comment

Definitivno je bio manjak koncentracije kod nas u dobrom delu meča. Nikako nismo mogli da nađemo pravi odgovor na njihovu igru i preterano su se razmahale. Marina je išla na to da rasporedi minutažu, što je načelno ispravno, ali je i to išlo protiv nas. Na kraju smo praktično na silu ovo izvukli u poslednjoj četvrtini.

Link to comment
12 minutes ago, goofs said:

Ja ne mislim da je greska, tajmautom dajes protivniku sansu da postavi plansku odbranu, a i da potencijalno juri faul pre nego lopta udje u igru.
 

Bukvalno sve sto su nase morale da urade je da izvedu, jedan pas i gotova utakmica, bio bi faul, dva bacanja i uz promaseno drugo nema sta da se desi za sekund-dva. Jedan pas.

 

Kako nije greska? Ovo sto se desilo je jedini nacin na koji mozes da prospes utakmicu. Zovnes tajmaut, uvedes loptu iz prednjeg polja i cak ako napravis onakav brain fart, ove ne mogu da pogode sa svoje polovine. 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...