Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 2 months later...

Počelo je EP za žene, igra se u Valensiji i Strazburu. U Valensiji je završnica. Sistem takmičenja isti ko u Srbiji pre 2 godine, prvak grupe ima prolaz direktno u četvrfinale, drugi i treći razigravaju u osmini finala. U grupi smo sa Italijom, CG i Grčkom, danas u 18h sa Italijom pa sutra u 12h sa Grčkom. Italijanke bi mogle biti zajebane. Cilj je biti u 5 jer se tako kvalifikuješ za SP sledeće godine. Zato i fokus na EP iako su OI ove godine takodje pa ne može da se baš razigrava drugi tim ovde ko što bi bilo logično. SK prenosi, ali ne znam gde će uglaviti sve ove prenose, trenutno ide na SK3 Rusija-Češka. Radi neka žena, devojka prijatnog glasa, koja je imala korektnu najavu, taman sam se ponadao osveženju ali joj je pbp......

Link to comment

Neverovatno nedisciplinovano odigrana utakmica po principu dža bu u odbrani, preko granice faula, svaka četvrtina izlazak rano iz bonusa i onda gomila glupih faulova za bacanja plus totalno nepostojanje defanzivnog skoka. Ovako se ne mogu pobediti ni juniorske ekipe. 

Link to comment
2 minutes ago, J.R. Cash said:

 

:fantom:

 

 

 

Isključio posle faula Bruks na minus 5 i minut i nešto do kraja i onda pročitam nešto na tviteru i vratio da vidim šta se desilo. Kakav choke Italijanki. 

 

Btw, tu na minus 6 oprošten Sonji na ime čist faul u napadu praćen koracima prilikom šuta ali nije da je bitno :D

Edited by theanswer
Link to comment

Kad cujem vasic i bruks nije mi dobro, ne mogu da se naviknem. Zamisli teo udje u gej brak sa talijanom i sad je milos spinacola. Morala bi fiba da regulise to. 

  • Haha 1
Link to comment
37 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Kad cujem vasic i bruks nije mi dobro, ne mogu da se naviknem. Zamisli teo udje u gej brak sa talijanom i sad je milos spinacola. Morala bi fiba da regulise to. 

 

Ima jači primer. Valeri Vukosavljević. 

Link to comment

Ovo EP je ionako piprema za OI, imace vise odmora, mada ni Spanija nije toliko jaka kao pre nekoliko godina, mogu nase da ih dobiju.

Edited by Micko8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...