Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Bravo, devojke!

Gledao sam tekmu sa nekom setom. Dabogda nam u septembru zreb dao Spaniju i da im Bogdan i Jokic ubace 58 poena

I da u se Tokiju sretnemo i konacno im vratimo za sve

Bez Sonjinih kolena i sa jednom Aninom rukom su ih nase imale, nikad necu prezaliti to

Edited by Giggsy
Link to comment

Bez obzira na propuštenu priliku od sinoć, ovo je stvarno super rezultat. Osvojena medalja je nešto što je bilo daleko od garantovanog pre početka turnira, s obzirom na konkurenciju i fizičko stanje većine naših ključnih igračica, ali po svemu prikazanom, na kraju smo medalju i te kako zaslužili. I niko ne može da kaže da smo je osvojili zato što smo bili domaćini i slične pičke materine, niti nam je suđenje naročito išlo u korist na bilo kojoj utakmici niti su igračice imale nekakvu gromoglasnu™ podršku publike da ih nosi. Čak mi se čini da im je domaćinstvo samo stvaralo dodatnu nervozu i da bi na neutralnom terenu igrale opuštenije. Na kraju je presudio čist kvalitet tima i to je to.

 

Još jednom, bravo, i sve čestitke :) Dogodine u Tokiju :D 

Link to comment

 Da se igralo  na  nekom  neutralnom terenu i nasu bi reprezentaciju pregazile ovako, mada smo bili zreli za tako nesto i  juce,  kada nismo mogli da spustimo rezultat  ispod osam poena jedno dve i po cetvrtine.

Edited by Micko8
Link to comment
26 minutes ago, Micko8 said:

 Da se igralo  na  nekom  neutralnom terenu i nasu bi reprezentaciju pregazile ovako, mada smo bili zreli za tako nesto i  juce,  kada nismo mogli da spustimo rezultat  ispod osam poena jedno dve i po cetvrtine.

 

Moras da trolujes?

Idi navijaj za ESP, ja nemam problema, kad se igra fudbal navijam da Arg dobije Kokezu 10:0 al ne serem

Da je Sonja imala jednu nogu ili Ana jednu ruku, nw bi uzele bronzu. 

Vidimo se dogodine. Dabogda  nam pali u septembru. 60 pts ce im dati Jokic i Bogdan

Link to comment

Lepo je sto me imas na umu. To je jedini post. Kad su bilo koje repke igrale protiv vas,  ja nisam rec rekao. Nekmoli kad ste gubili a se vam najgore zelim

Covek sere po zenskoj reprezentaciji jedno mesec dana. Radisa banuj.  10 godina citam razna govna ovde, pa i ja da upadnem u jedno

Edited by Giggsy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...