Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Mislim da je Harper pogodio da smo mi ovo izgubili pre početka. U glavi. Sad, dal smo pregorele u QF, dal smo se, po srpskom običaju usrali od Španije pa skinuli gaće, dal smo ostvarili taj cilj pre početka da se plasiramo na OI pa stali, ne znam. Nije ni bitno. 

Vrlo, vrlo retko se dešava da jedna ekipa, izgubljenu utakmicu preokrene, pa onda uspe da se raspadne u jebena tri minuta i ponovo izgubi utakmicu. Pogotovo na ovom nivou igre. 

Čitavu utakmicu mi ispadamo u odbrani i srljamo u napadu. Skupili smo glavu 7 minuta u poslednjoj i preokrenuli utakmicu.

 Mislim da na pola 4/4 ni španjolke nisu mislile da će dobiti. 

Ana Dabović je napravila potez zbog koga ne zaslužuje da bude ikad pozvana u tim. 

Marina nije ni vodila utakmicu poslednjih 5 minuta. 

 

Sutra gubimo medalju. 

Nek se nose u kurac debili. 

 

PS nek jede govna naš KSS kad nije mogao da obezbedi sudjenje u rodjenoj zemlji. 

PS2 nek jedu govna svi oni koju su nam davali 25 do 50% šanse. Španija ima 2 igračice - onu na H i Nikolsovu, i relativno  brze bekove.  Bar 20 poena su postigli na sramotno ispadanje naše odbrane. /ona Nikolsova je sigurno 6 ni kriva ni dužna ubacila u 3/4 jer naš centar nije ni gledao gde mu je igrač nego je zevao negde u stranu/

 

 

 

Link to comment
9 minutes ago, Tsai said:

@steins

 

Slicno smo izgubili finale ep od slovenije

 

Vala jesmo, 

to je jedina velika™ naše repke koju sam gledao samo jednom. 

Prosto nisam imao želudac za više. 

 

A od Britanije gubimo milion posto. 

Edited by steins
Link to comment

Nije Ana Dabovic kriva sto se tice tog poteza na kraju, nije on prelomio.

On je mogao da prelomi da su spanjolke bolje odigrale ali one su odmah izgubile posed plus je Ndur dala 3/4 sa slobodnjaka a bila su dosudjena slobodna u svakom slucaju.

Posle toga smo imali 2-3 napada u nizu na -1 i -2 kada nismo dali kos a Ana zbog povrede nije dobro igrala i bila je nervozna celu utakmicu.

Ali sustinski smo izgubili zbog prve 1/4 -10 razlike.

Tesko je bilo posle stizati dobru ekipu Spanije. Da smo skidali u naredne dve cetvrtine po 2-3 razlike verujemd a bi dobili ali nismo. Izgubili smo 3/4 jedan razlike a 2/4 dobili 3 razlike.

Link to comment

I šta onda za Ol. Kontam da je Usa prvi favorit, a za srebro i bronzu su kandidati Australija, Španija, Srbija, Francuska i Belgija. Rusija je ispala pa je jedan kandidat manje. Ne znam kakva je Kanada.

Link to comment

Nije toliki problem otici na OI, evropske ekipe izdominiraju na tim kvalifikacionim turnirima.

Veci je problem plasirati se iz evrope, sto smo uspeli.

 

SAD, Australija, Brazil, mogu i neke azijske ekipe da budu nezgodne.

Iz Evrope tu su Spanija, Francuska, mi(Srbija) kao glavni u trci za medalje ali to se u zenskoj kosarci nikada bas ne zna osim za SAD.

Link to comment
3 minutes ago, rock bob said:

treba se plasirati na oi prvo

 

Pa to će valjda biti. Ima 16 ekipa na turniru, 12 ide na Ol, 4 grupe po 4, 3 po grupi idu na ol. Samo šta su tu već Usa i Japan, pa će valjda biti 2 grupe u kojima 2 idu na ol.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...