Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

1 minute ago, harper said:

 

Sonja hoce da umre, igra sve pozicije skoro 40 minuta. Ovo sto je Dabovicka napravila je resilo utakmicu, bukvalno neverovatna glupost koja ce nas kostati finala.

 

Ma kapiram ja, ali lose je izvela napad. Nakon toga pravi i faul na 32sek do kraja i daje im bacanja, umesto da branimo i trazimo izjednacenje.

 

A za Anu nema opravdanja, ali nas je ta glupost kostala “samo” jedan poen, posto je crnjo ubacio 3/4 i odmah su izgubili loptu.

Link to comment

Ma svaka im cast. Cudo je da su vodile na 3 minuta do kraja protiv najbolje evropske reprezentacije u ovakvoj utakmici i sa tri najbolje igracice koje su blize 50 nego 100 posto.

Link to comment
Just now, renne said:

Jbg ispali smo zasluženo

 

Ma, jeste zasluzeno ali nismo morali na kraju sebe da ukopamo. Celu utakmicu sam imao osecaj da ne mozemo da im prismrdimo, onda ih nahvatamo na brzinu i Jelenu i povedemo, da bi ova kokoska prosula sve to ovim maloumnim potezom. Nije samo to sto joj je dala cetiri bacanja nego je i sebe izbacila iz utakmice do kraja zbog petog faula. Da ne poveruje covek.

Link to comment
Just now, J.R. Cash said:

Ma svaka im cast. Cudo je da su vodile na 3 minuta do kraja protiv najbolje evropske reprezentacije u ovakvoj utakmici i sa tri najbolje igracice koje su blize 50 nego 100 posto.

 

+1 nadam se da ce se oporaviti da cjape bronzu.

 

In other news - Denda se gudra halucinogenima.

Link to comment
 
Ma, jeste zasluzeno ali nismo morali na kraju sebe da ukopamo. Celu utakmicu sam imao osecaj da ne mozemo da im prismrdimo, onda ih nahvatamo na brzinu i Jelenu i povedemo, da bi ova kokoska prosula sve to ovim maloumnim potezom. Nije samo to sto joj je dala cetiri bacanja nego je i sebe izbacila iz utakmice do kraja zbog petog faula. Da ne poveruje covek.
Ma znam
Ludački potez jebi ga
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...