Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Bravo devojke! Prebacio sam na kraju, ovaj audio teror koji sprovodi Denda je nepodnosljiv.
 
Nisam nesto posebno pratio prventsvo, pa cu sad da pitam, jel imamo sanse protiv Spanije?
25 posto
Link to comment
Just now, renne said:
1 minute ago, Nesh said:
Bravo devojke! Prebacio sam na kraju, ovaj audio teror koji sprovodi Denda je nepodnosljiv.
 
Nisam nesto posebno pratio prventsvo, pa cu sad da pitam, jel imamo sanse protiv Spanije?

25 posto

 

Pa dobro, nije ni to za bacanje. :dry:

Link to comment

I dalje potcenjujemo sami sebe. Vidimo se u subotu ovo vreme

Ovo veceras je bila rapsodija. SPanija ima bolje igracice spolja, ali nece nase to spreciti da dobiju

 

Bravo,cure!

Edited by Giggsy
Link to comment
3 hours ago, Giggsy said:

Odracemo Spaniju ako ovako budemo igrali.

Surova odbrana, ali bez milosti

Ova generacija nije odigrala jedno kompetetno poluvreme sa spankinjama, plitak potok.

Link to comment

Sad već kreće naše staro dobro kukumavčenje. 

Odigrali smo večeras utakmicu u nestvarnom ritmu, sa jakim presingom po celom terenu, uz šut za tri od preko 40% 

Osim ako španjolke imaju po četiri noge i ruke - mi smo u najmanju ruku, ravnopravni. 

Obzirom da su naše dovoljno dobre i iskusne igračice ne verujem da su uspele da izgore™ večeras, i kontam da će ovakvu odbranu moći da ponove. 

I tu dolazimo do jedinog razloga za strah - sudjenje. 

Ono je užasno čitavo prvenstvo a uz to je rejting koji imamo kod sudaca užasno loš iz nekog razloga. 

Dobra strana je što su ove sudije imbecili i drže se onog 50/50 pravila, pa imamo šansu da nam poliraju faulove i odsudjene lopte, naročito ako u prvim delovima četvrtina krenu da nas seku. 

Sve u svemu - možemo da dobijemo, a možda ću čak i staviti neku sitnu lovu na nas - čisto da nam povećam šanse na preko 50% :D

Link to comment

Jutro posle:

 

 

Btw, jer se to Nicholls povredila ozbiljnije ili je samo u trenutku osetila bol u zglobu? Drasticno gube pod kosem bez nje

Pitao sam Sarenca na Twitteru je li SOnja ok, posle one bollne grimase kad se uhvatila za koleno, kaze nije nista.

Jos samo da ga pitam koji ce kurac Denda sve vreme tu, umesto njega :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...