Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Omasile su nase 10 penala i imale 36% iz igre

Za ovo na kraju im svaka cast uprkos nenrmalnoj odluci da se sudi namerna kad smo ih lomili

Sonja me ubi zamalo, ali devojka je povukla kad je islo najteze, kako sam i napisao da se nadam da ce biti. Sve na nju, pa ili povratna ili zavrsava. Devojku zezaju kolena godinama, operaciju je odlozila, a na svakoj tekmi je branila u nekim minutima centre i to koje centre. Svaka ti cast, devojko :Hail:

Ako ove cure ne napune Arenu, serem se u Zemlju kosarke

 

Btw.

 

KfoXvdv.gif

Edited by Giggsy
Link to comment
1 minute ago, harper said:

Ali ulazak Cadjo sa klupe na teren pre nego sto je Sonja izvodila bacanja. Koliko neko moze da bude glup da tako nesto uradi?

 

Kako nam sude, lagano je mogla da popije tehnicku. Ali ipak bi bilo previse

Edited by Giggsy
Link to comment
1 minute ago, harper said:

Ali ulazak Cadjo sa klupe na teren pre nego sto je Sonja izvodila bacanja. Koliko neko moze da bude glup da tako nesto uradi?

taj ulazak na teren, onaj prestup na promaseno bacanje na sekund i nesto do kraja, i onaj presing na +1 nekih minut do kraja

sve ludje od ludjeg

ne znam sta je bila ideja tog presinga sa tri igracice kad vodis, faul smo napravili tad

 

 

imale su i belgijanke svoje wtf momente na kraju

ona izgubljena iz auta pre svega

Link to comment

baš čudi da u gradu kojim upravlja čeda janjić može nešto ovako da se desi haha

 

nije prokišnjavalo, curila je klima

 

parket su skoro radili tako da nije mogao da se digne, prethodni su bili uništili smolom zbog rukometa

 

sonja odradila lavovski deo posla na meseman

 

peglamo odbranu, tučemo za sve pare

Link to comment

šta vam je sa trojkom, pa dobili bi i bez nje

 

inače kad sam rekao da je verovatno pola karata podeljeno, mislim da sam pogrešio. podeljeno je bar 75% karata

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

Odbranom porodismo pobedu

Samo me strah da smo ispucali kvotu srećnih koševa ovom Jeleninom trojkom na kraju

 

Jelenina trojka nije resila mec, mec je resila Neca. Ovo bi bilo dovoljno i samo da smo ukrali

Marina je uradila isto sto i Duda nakon cuvene Teove trojke. Naklon do poda jos jednom nasim curama. Ko ne prati tolikozensku kosarku nije ni svestan kakva je ovo grupa bila

Edited by Giggsy
Link to comment

Čak nisu toliko važne ni ove tri pobede koliko način na koji su ih izborile. Sve tri, naročito one protiv Belorusije i Belgije, dobile su u egal završnici. Ako vas neko sutra pita u čemu je najveća tajna uspeha muške i ženske srpske košarke (ovaj put se ograničavamo samo na ovaj sport), odgovorite - mentalna snaga!

 

Jer danas svakog možeš da naučiš šutu, tehnici vođenja lopte, dodavanju, taktici ...

 

Ali kada dođe stani-pani, tu se onda pokazuje razlika između malih i velih timova, malih i velikih igrača.

 

Naše su večeras očajno gađale slobodna bacanja, ali su zato pogodile ona najvažnija. To vam je isto kao kad Vanja Marinković ima 0 od 6 za tri poena, pa pogodi sedmu trojku i odluči pobednika ... 

 

I, naravno, to jedno ludilo, koje neko može nazvati patriotizmom, neko fanatizmom, da, na primer, Jelena Bruks igra samo tri meseca posle porođaja (znate kada bi neka Italijanka, Nemica ili Hrvatica pristala da igra? Nikad!). Kao što su i naše odbojkašice dobrovoljno pristale na šestomesečni skoro pa vojnički režim tokom priprema uoči svetskog prvenstva koje su osvojile ... 

 

Šteta što nisam pre šampionata uplatio na zlato košarkašica, baš bila dobra kvota ...

Edited by stoka
Link to comment

Pa, rekla je Ana, ja mislim, posle Rusije, kad su je pitali da li su se uplasile kad su ove povele. Ova mrtva ladna- bile smo tu sto puta

Dobro obratite paznju na ovu generaciju, plasim se da je necemo imati skoro, iako cu uvek ovako navijati

Link to comment

Inace smo mogli da popijemo tehnicku za uletanje do centra terena na sekund do kraja pre sonjinih bacanja. Neverovatno je da niko u strucnom stabu nije vodio racuna o tome

Link to comment

Kako da sprecis nekog da uleti kad ne ocekujes. Neko, ja mislim Jeca je odgurnula Sashu u fazonu - bezi bre na klupu :D

Rekli smo Harper i ja, lako je mogla da uleti tehnicka, ali dovoljno su sudije mlatile i nisu znale de biju, ovo se ipak retko vidja da se sudi, a vidjeno milion puta

Link to comment

 

Za odjavu. Ako ne napunimo Arenu (ja cu sve dati da dodjem, nazalost ne zavisi od mene), svi zajedno da se teramo jer su ove cure to zasluzile

Samo zlato i nista drugo

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...