Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Samo da se popisam po ekspertima koji su pljuvali Marinu i Milicu i umanjivali njihov doprinos prethodnim uspesima reprezentacije. Pamtim za mog rodjaka sa sela Timmija, al nije bio sam u pljuvanju ove dve.

 

A njima dvema spomenik da dignu sve ove ostale, zajedno sa savezom.

Link to comment

Teško da bi Marina mnogo bolje bez Sonje,Ane i Danijele™.. A i jedna dobra utakmica protiv Slovenije sutra, da ove dve budu fit i opet smo u igri za medalju. 

Edited by theanswer
Link to comment

Ma samo da je Ana bila fit sinoc, uzeli bismo to, ali jbg. Pa sama Sonja je rekla da nije spremna i da nije trebalo toliko da igra, cak je rekla da nece biti spremna do kraja prvenstva kako treba

Sto je najgore izgleda da Ana ni sutra ne moze da igra

Edited by Giggsy
Link to comment

Samo da se popisam po ekspertima koji su pljuvali Marinu i Milicu i umanjivali njihov doprinos prethodnim uspesima reprezentacije. Pamtim za mog rodjaka sa sela Timmija, al nije bio sam u pljuvanju ove dve.

 

A njima dvema spomenik da dignu sve ove ostale, zajedno sa savezom.

 

Milicin doprinos je bio sto je umela da digne celu repku, narocito agresivnoscu u odbrani, mi smo protiv Grcke bas manjkali u tome, bukvalno su nas pretrcale. Sinoc je Karadza ubacio Sonju bas da digne ekipu, a kad se videlo da mozemo da igramo sa njima drzao je u igri vise nego sto realno moze, ali jbg

Link to comment

Spasile su situaciju ovom pobedom. Kolikoje Sonja bitna za ovaj tim, to je neverovatno. Sve pocinje od nje, prevodi loptu, organizuje napad, napada, asistira, svaka joj cast

Još samo da Franskinje drknu Grkinje i u igri smo.

Link to comment

Sonja  :ziga:  :ziga:  :ziga:  Dijamant ove repke. Nemam reci da opisem koliko je gotivim

Maja Skoric odigrala sjajno iz drugog plana

Edited by Giggsy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...