Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

I ono EP koje smo osvojili izgubili smo na početku od Britanki, ne mora ništa da znači. Mada bez Sonje i Pejdž ovaj put teško možemo da kaznimo kada neko skupi ko Grkinje danas, da ne pričam o odbrani reketa koja je nepostojeća. Grkinja nzm kako se zove nas je isprobijala do besvesti iz pnr konstantno u levo i Tina je konstantno kasnila

Edited by theanswer
Link to comment

Jbg mi ni pod Marinom nismo imali neke centre, tj. imali smo manje-vise ovo sto imamo sad, ali smo zato skoro stalno igrali sa nizom petorkom gde je Page radila ogroman posao. Danas su nas unistile, narocito Spanou.

Nista nije izgubljeno, ali stvarno sam ocekivao da dobijemo matore Grkinje koje igraju sa 6 igracica. Mi smo ja mislim jednu jedinu kontru imali i to na kraju

Link to comment

Primili smo 6 poena iz tranzicije na naše gluposti u napadu i 3p onu trojku koja je došla iz ofanzivnog skoka posle bacanja koje je takođe došlo iz tranzicije. Znači samo 6p iz pozicionog napada smo dobili. I opet je mala prednost jer kada Sonja nije na parketu mučimo se u napadu najstrašnije i sve ide iz onoga što kreira Milovanović. Ali odbrana raduje.

 

Kako bih jebo mater ovim sudijama što se pravi pametni pa sviraju nesportsku za ovo, govno.

 

Kao prvo šta je sa Anom? Kao drugo, kad god Sonja nije u igri sve nam se svodi na Milovanović da kreira nešto 1 na 1 ili 2 na 2, niko drugi bukvalno ni ne gleda koš. Dok je Milovanović pogađala vodili smo, kad je počela da promašuje gubimo. Odbrana je i dalje dobra. Francuskinje su nas spasile u ovoj četvrtini sa gomilom glupih faulova, ali sada zato glup faul na kub Škorićke. Glup faul koji ispade fantastičan.

Edited by theanswer
Link to comment

Imamo 4 statistkinje u napadu sa Milovanović koje ne mogu ništa da iskreiraju niti mogu da pogode otvoren šut. Sa takvom igrom smo videli da ne može ni Grčka da se dobije a kamoli Francuska.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...