Jump to content
IGNORED

Zenska kosarka


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ja bih rekao da nam je najproblematičnija pozicija centra (danas protiv Britanije oba centra zajedno: 0 poena), ako se već tražilo pojačanje, logično bi bilo da se traži tu.
To su Crnogorci dobro rešili, njihova igračica na poziciji crnkinje™ baš rastura.

Link to comment

 

 

a za ovo drugo si u pravu, ali tesko da se moze ocekivati da npr. savez zauzme principijalan stav i da zabrane naturalizovanje igraca u svim selekcijama. jeste milion puta ispricana prica, ali kada mogu spanci mozda cemo nekada morati i mi. 

 

 

 

ne znam što je ovo teško jer imamo 2 selekcije, nije da ih ima 222. jedino ako misliš i na juniorske. 

Link to comment

sem teodosica, jel postoji neko ko e bunio sto smo doveli amerkianku? ne postoji bivsi kosarkas, novinar, sportski radnik™... koji se nije izjasnio protiv toga kada su drugi radili to isto, a sad svi junaci nikom ponikose.

ovo je zenska kosarka. tu se prvo gleda kakve su ribe, pa onda da li mozemo na Olimpijadu. a i ne dize nam se nacionalni ponos na zenski sport :D

ja znam da nema logike, ali ja sam protiv stranaca u muskoj kosarci. a za ovo mi bas svejedno iako volim da pogledam zenski basket s vremena na vreme :D

 

 

ma ne znam, ali cim su je zvali verovatno im treba igracica na toj poziciji. ne priznajem strance u reprezentaciji, ali ako su se vec otvarali mogli su da dovedu neku crnkinju :dry:

 

mada, mozda ovako neprijatelji ne provale da smo doveli amerikanku. mozda je nasa iz cikaga.

dovedena je bukvalno gde nam najvise skripi.

Jelena Milovanovic je jedini PF u ekipi, alternativa joj je samo Sonja Petrovic, ali tada moras da igras sa Topuzovic na SF kojoj nije ni 20 godina. s druge strane, Adukovic i Krnjic na C su nam najslabija tacka u ekipi... i onda sa Page zakrpili dve rupe. 3/4/5 mozemo da igramo Petrovic/Milovanovic/Page, a ako Milovanovic odmara Page moze na PF...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ajd ovde da stavim, ako neko hoće da pogleda kako je izgledao meč FIBA Euro Legendi posvećen Nataši Kovačević koja je sada prvi put od nesreće zvanično zaigrala košarku :)

 

Link to comment
  • 3 months later...

Realno, ili ima veliki problem u timu sa nekim ili veliki problem u glavi. Ono, kao Olimpijske Igre jbt, ne verujem da je zbog novca. Mada Fra jeste favorit da se plasira

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...