Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

Ali ovaj Brkić je briljantan, teški psiho. Kako ja ne znam za ovog lika?

 

Kladim se da je sam sebi pravio sajt.

 

Milovan Brkić je legenda i to još od kraja osamdesetih. U stvari je on preteča ovakvog današnjeg novinarstva.

Edited by Anonymous
Link to comment

  • Brkic je rekorder po broju tuzbi i popijenih presuda koje uopste ne postuje, a takodje je sampion po kolicini dobijenih batina koje ciklicno prima. Nazvao bih ga ukratko - novinarski Seselj. Inace za taj list pisu i sasvim drugaciji likovi , Mile Isakov, onaj ekonomista, kakosezvase ali ovaj je glavni baja
Link to comment

@kapetanm pitanje je zbog čega nijedna od tih presuda nije izvršena i zašto ga tolerišu.

Tabloid- novine koje se najviše čitaju ispod stola po sudovima i ministarstvima. Kad Brkić ulazi u sud malo sudija ne šmugne niz hodnik da bi izbeglo susret. Na ovaj forum sam došla upravo iz razloga što je gajio distancu (pa i prezir) prema tabloidnim medijima (osim u kdp delu). Nezamislivo mi je da na ppp eskalira besomučno linkovanje i analiziranje jeste tačno- nije tačno.

Edited by halloween
Link to comment

Brkić dobija informacije od DB-a i zato mu se ništa i ne može desiti. To Brkićevo je nešto kao sredstvo kojim se šalju poruke. Zato sam i rekao da ima puno tačnih stvari, ali to što je tačno mogu da znaju samo oni koji su dobro upućeni i/ili kojima je poruka da paze malo upućena.

Link to comment

U Kuriru (!!!) na naslovnoj danas vidim da se nasao i ocevidac a i da znaju ko je vozio Minija

 

dakle "poznati narko diler udario Luku ukradenim (?) automobilom"  :ph34r:

 

Ako se ovo ispostavi kao zvanicna verzija, treba se duboko zapitati zasto bilo ko od nas i sekundu ceka pre nego sto u panici krene da pakuje kofere i pali odavde.

 

Slutim da je razgovor izmedju nacelnika i sjebanog dzankija-dilera tekao ovako:  

 

"pazi, ovo dvesta grama zutog sto smo ti nasli ce te strpati u zatvor na sedam godina. Imas varijantu da odrobijas samo pet, ali ako priznas ubistvo iz nehata i kradju automobila. Dobijes sto soma kad izadjes, jesmo li se dogovorili?"

 

Naravno nikada necemo saznati kome (?) je automobil "ukraden" i kako to da je to prvi kantrimen ikada ukraden u Srbiji (retki automobili se jednostavno ne kradu)

Edited by Caligula
Link to comment

Bogami, fin udes kod mene ovde

Baja sa spustenim bmw-om zaleteo, zakacio sahtu, razvalio karter, zaplesao po putu, izleteo na trotoar i skucao se u banderu

Prvo se cuo mali kabum kada je zakacio sahtu a onda kao da je bomba pukla kad se skucao u banderu iza koje je bio covek

Sva sreca svi su ok.. doduse, devojka koja je bila na mestu suvozaca je povredila nogu, mozda neki prelom, ali nista strasno, svi zivi

Fino je grunulo.. imali su srece i oni u autu, a i ljudi na trotoaru

(auto moze u staro gvozdje)

Link to comment

U Kuriru (!!!) na naslovnoj danas vidim da se nasao i ocevidac a i da znaju ko je vozio Minija

 

dakle "poznati narko diler udario Luku ukradenim (?) automobilom" :ph34r:

 

Ako se ovo ispostavi kao zvanicna verzija, treba se duboko zapitati zasto bilo ko od nas i sekundu ceka pre nego sto u panici krene da pakuje kofere i pali odavde.

 

Slutim da je razgovor izmedju nacelnika i sjebanog dzankija-dilera tekao ovako:

 

"pazi, ovo dvesta grama zutog sto smo ti nasli ce te strpati u zatvor na sedam godina. Imas varijantu da odrobijas samo pet, ali ako priznas ubistvo iz nehata i kradju automobila. Dobijes sto soma kad izadjes, jesmo li se dogovorili?"

 

Naravno nikada necemo saznati kome (?) je automobil "ukraden" i kako to da je to prvi kantrimen ikada ukraden u Srbiji (retki automobili se jednostavno ne kradu)

Ovo čuh i ja juče, od jednog policajca.

 

Od istog čuh da je to i normalno nakon što su "zamenili" vozača u Mitrovićovom slučaju.

 

BTW, Savamalu trpaju i u ovaj slučaj.

Link to comment

Ovo čuh i ja juče, od jednog policajca.

 

Od istog čuh da je to i normalno nakon što su "zamenili" vozača u Mitrovićovom slučaju.

 

BTW, Savamalu trpaju i u ovaj slučaj.

 

Kako zamenili vozaca kod Mitrovica kad je od pocetka mali u apsu bio kao vozac

 

Ovde je poenta u neobjavljivanju kome je automobil "ukraden". 

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...