Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

39 minutes ago, Caligula said:

 

 

Sta koj andrak on ima da se pojavljuije po medijima? Da proda novine deblima?

 

ovo je kurac od zemlje

Neko mu tako savetovao, predpostavljam. Po svemu sudeći će uskoro na slobodu.

 

@darling ma to je jasno, možda je eventualno sam prepisao, ali teško da je i to. Advokat sve odradio.

 

Edited by mraki
Link to comment
On 11.7.2018. at 11:51, IvanIvan said:

A ti bi da voziš preko ograničenja iza nekoga koga će prvog da snimi radar? Lukavo, ali ako ti već smeta, prestigni ga preko pune, pa mu daj primer kako se vozi.

Haha,izmedju Stepojevca i Lipovacke vozi burazer i pasat cc iza nas,a ispred kamion turbo zeta.Pasat CG table.Burazer iskusno obilazi kamion punim gasom drugom jer je ogranicenje 50,i bukvalno odmah posle isprekidane nastupa Lipovacka dupla i 60km.Crnogorac iznerviran sto je ostao iza kamiona bahato mu ga daje po gasu,obilazi kamion i da pokaze kakva je klasa iz drugog cuga obilazi i nasu vektru.Vreme dogadjaja je oko 5h rana zora.Iza nas se, ko da je Mandrak izvadio iz ogrtaca ,stvara pandurska skoda i zaustavlja pasat.I dan danas mi osmeh od uva do uva kad se setim.

Link to comment

Ovo još više baca sumnju na zvaničnu verziju događaja, i potpiruje teoremu da je Milićev robijao umesto nekog drugog....

(teorija zavere mode on)

Link to comment
11 hours ago, 3opge said:

prava je steta sto mucenje nije dozvoljeno u Srbiji.

 

 

zamisli sebe na mestu mučenika pa napiši opet ovo...

ili si samo za selektivno mučenje? :fantom:

Link to comment
13 hours ago, darling said:

 

 

u 10 eura da on nije pisao. u kuriru su objavili ta tri lista hartije na kocke ispisana njegovim urednim cirilicnim stampanim strpljivim rukopisom, bez ijedne greske, sa natprosecnom interpunkcijom. na kraju se potpisao latinicom pisanim. ovako corava, rekla bih da je potpis drugom hemijskom. 

 

 

1567865_1207pismo-2_ff.jpg?ver=153293307 

 

 

Ma mislim™ da je prvo napisao radnu verziju a onda je citko prepisao u vezbanku za matematiku. Pomogao mu je neki lektor, naravno, nije da ih nema po zatvorima.

Link to comment

Ne bi se mi ni ovoga prisetili da neko nije u medijima (iz ko zna kojih razloga) plasirao ovu vest o pismu MIlićeva i njegovom zahtevu za raniji otpust

Na žalost....

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Ne bi se mi ni ovoga prisetili da neko nije u medijima (iz ko zna kojih razloga) plasirao ovu vest o pismu MIlićeva i njegovom zahtevu za raniji otpust

Na žalost....

Otac je povodom zahteva za pomilovanje dramio da nema pisma ni razglednice ni kajanja od njega i eto vam pismo.  Nimalo ne pratis Vucicevu polupismenu bandu po novinama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...