Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

A jel postoji i promil mogućnosti da ubistvo nije bilo iz nehata?

 

To bi objasnilo kako saučesnike u izvršenju, tako i spremnost šteka i ostale logistike. Hm?

 

Ne radi se o "ubistvu iz nehata". Sudice mu se (valjda) za tesko delo protiv bezbednosti javnog saobracaja.

 

 

PS: Termin "ubistvo iz nehata" se ne koristi. Barem ne u ispravnoj upotrebi. Ubistvo samo po sebi podrazumeva umisljaj, sto je oprecno sa konceptom nehata (oksimoron). Pravilan izraz je "lisavanje zivota iz nehata".

 

 

PPS: nerdsmiley.png

Edited by Verterdegete
Link to comment

ima scena u filmu "vreme cuda" kad sude draganu maksimovicu i pitaju ga zasto je varao narod. a on kaze zato sto sam ga mrzeo, oduvek sam ga mrzeo i sad ga mrzim.  e to je to...same se pitam dokle to jos moze da ide. pa suvise je ocigledno aman zaman

Link to comment

Vasa glupost je bezgranicna mini countryman nema veze sa minijem koga nazivaju mini morisom ko zna zasto tupavi novinari i nije auto za barbike vec je prilicno veliki. Nije ni tako redak automobil. U dve mi susedne ulice parkiraju dva komata.

Link to comment

lud si kolko si glup, auto je velicine recimo fijata petsto l ili benbare x1

ko zna sta si ti video pa si isparanoisao.

 

jesu ta 2 iz tvoje ulice izgledala mozda ovako?

 

VW_Type2_T1c_Kombi.jpg

Edited by ToniAdams
Link to comment

išli su sa laste na fristajler, znači vožnja od 5 minuta u pijanom stanju, do drugog splava. mladi, šala, komika, zezanje. moguće da ih se toliko natrpalo. nisu išli do grčke pa da ih zanima komfor.

Link to comment

ok, onda nista.

imamo ocigledno razlicite impresije o prilicno velikom automobilu.

Ma nemamo, nego se ja nadovezujem isključivo na fontelefonov post o Mini Countrymanu, tj. ne pratim uopšte o čemu je diskusija. Jeste veliko za mini. To je sve što htedoh reći, a bolje da šutah.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...