Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

 

  • Brkic je rekorder po broju tuzbi i popijenih presuda koje uopste ne postuje, a takodje je sampion po kolicini dobijenih batina koje ciklicno prima. Nazvao bih ga ukratko - novinarski Seselj. Inace za taj list pisu i sasvim drugaciji likovi , Mile Isakov, onaj ekonomista, kakosezvase ali ovaj je glavni baja

 

 

eh kada ga je pokojni tijanic 'tukao nogom od astala' tamo negde 93.ce. ne mogu se setiti sta bese razlog, a mrzi me da guglam.

 

milovan brkic- jedna od zanimljivijih pojava u nasem novinarstvu ali nije uspeo da se iskontrolise i udje u neki malo vise main stream. mozda je to i cilj projekta? inace kako halloween rece ispred palate pravda je stalno prisutan kolporter sa 'tabloidom'. to mu valjda dodje kao neki interni sudski informator

 

edit:

sad vidim da smo na 'automobilima'. prastajte, prebacujte, brisite...

Edited by foto
Link to comment

Ne znam šta da mislim.

 

Edit: zato je i dokazano da nema krivice za gaženje.

 

Zar nije fazon da nije kriv jer je ova nesrećna devojka pretrčavala na crveno i to iz mraka? u fazonu, zveknuo bi je i da je vozio 50

Link to comment

Naravno. Isto je izveštačeno da je auto išao malo preko 50. Svedoci se ne slažu sa nalazom veštaka, ali bože moj.

Ne želim da ja sada otvaram ponovo ovu priču, ponavljam još jednom da sam slučajno čuo ovu paralelu.

Link to comment

Ali narko diler koji krade kola pa se vozika po gradu sa njima, i to veoma upadljiva kola. Pa ti narko dileri mogu da kupe sta god pozele, i to i rade, smesno da ne moze smesnije biti. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...