Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

Ceo tekst zvuci pretenciozno, posebno ovo sa montiranjem izvrsioca. I nelogicno mi da ona u 5 ujutro se vozika po splavovima, a koliko znam Divac je navodno i dalje na nekakvom lecenju/oporavku od operacije. No nista me vise ne bi iznenadilo.

 

Ako se ispostavi da je patka treba da ih zatvore sa odstetom. Btw je l ovo neko internet izdanje sa edistem u pizdi materini ili pravno lice?

 

Baš zato što je "u meso", kontam da ne bi tek tako objavili, mada vidim paradoks u činjenici da očekujem racionalno delovanje u tabloida...

Link to comment

 

 

Ja vozim sivog,obicnog minija. Eno mi ga u garazi u zgradi parkiran. A da li ce se iko baviti onima koji su me ubicom nazvali? Bilo ko?

https://twitter.com/AnaDivac/status/500034535502123008

 

 

User Actions

Koliko mrznje? I za koje pare neko moze da napise da sam JA ubica!!! Wau! Sta je to? Ladno napise da sam ubica! Da li je to dno ljudsko?

https://twitter.com/AnaDivac/status/500032736028295169

Link to comment

@Gricko

 

Obrisao sam postove, imamo novo pravilo da ne linkujemo tabloide direktno na forum (Alo, Kurir itd). Kopiraj tekst vesti ako želiš, samo bez linkova, možeš da napišeš odakle je, npr:

 

 

Današnji Blic:

 

 

 

- Može se naslutiti da vozač zna gde ima kamera, da poznaje grad. Tablice nisu snimljene, ali je pronađen serijski broj automobila - kaže jedan od policijaca.
Link to comment

Baš zato što je "u meso", kontam da ne bi tek tako objavili, mada vidim paradoks u činjenici da očekujem racionalno delovanje u tabloida...

 

ma ne bi misa brkic pisao ovo da nije provereno, prestao je da lupeta jos od onog teksta gde je pisao da tadic jebe malu decu u kabinetu.

Link to comment

ma ne bi misa brkic pisao ovo da nije provereno, prestao je da lupeta jos od onog teksta gde je pisao da tadic jebe malu decu u kabinetu.

 

Zar nije slicne stvari pisao posle i za Vucica? Tom bolesniku ne verujem nista

Link to comment

Brkić je jedini pisao o venčanju™, pa vi vidite... Kad nije opterećen pederima i jebačima male dece, tekstovi faktografski budu ok. Recimo, fakti što piše o EPSu i Izvršiteljima su dosta tačni, pojedini članci bukvalno bez greške.

Link to comment

mislim da nemaju jedinstven broj automobila (vin) nego imaju neki broj sa retrovizora pomocu koga mozda mogu da pogode u kojoj je serjii napravljen. tesko da ima dovoljno podataka na retrovizoru ili plastici.  

Link to comment

Brkić je jedini pisao o venčanju™, pa vi vidite... Kad nije opterećen pederima i jebačima male dece, tekstovi faktografski budu ok. Recimo, fakti što piše o EPSu i Izvršiteljima su dosta tačni, pojedini članci bukvalno bez greške.

 

Zaiteresovan da vidim koja je to novina, dođoh do ovoga:

 

 

 

317.jpg

 

 

 

Pa dobro, mislim stvarno... Ovo je teška zloupotreba slobode štampe. Je l' ovo postiji i na papiru? :huh:

 

 

 

mislim da nemaju jedinstven broj automobila (vin) nego imaju neki broj sa retrovizora pomocu koga mozda mogu da pogode u kojoj je serjii napravljen. tesko da ima dovoljno podataka na retrovizoru ili plastici.  

 

Automobil ili retrovizor?

 

Teško da podaci o automobilu (ako uopšte postoje) koji su upisani na retrovizoru mogu da budu pouzdani, pa ovde je maltene svaki drugi auto dovučen iz inostranstva nakon nekog udesa.

Edited by JozoMujica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...