Jump to content
JozoMujica

Slučaj "kantrimen"

Recommended Posts

djordje geprat
On 11.7.2018. at 19:49, radisa said:

Pa jbg, kad neko vozi po autoputu 50, a svi drugi 100+, ja ga vidim kao opasnost...

Ili kad neko u špicu vozi 20 bez potrebe, u širokoj ulici, preglednoj, a ne možeš da ga zaobiđeš ceo kilometar i iza se stvori kolona ozbiljno nervoznih ljudi, ja mislim da je taj koji vozi 20 problem...

I, da ne skoče ljudi, ovo je samo primer, retko se dešavaju ovakve stvari, mnogo ređe od nasilnika, no samo navodim primere problema sa sporom vožnjom...

uf, desi se da vozač sa "P" nalepnicom vozi od miloševog konaka ka rakovici i na delu oko kasarne garde je ograničenje od 40 km. a on mučenik ne bi trebalo da pređe 32. a špic je. ljudi se vraćaju kući s posla. i, posle očepe kad prođu nissovu pumpu .

nego, kada pominjete sporu vožnju,postoji li šansa da se ponoo uvede zabrana za "E" vozila i sporaće poput traktora na početku i kraju vikenda. vraćah se iz sela u petak popodne. gomila šlepera i par traktora.

Caligula

U dolini gladi pri velikoj brzini se zakucalo u semafor, odbilo i prevnulo na krov, subota, podne, guzva. Poginulo.

Ne, nije ubica, samo ucesnik u saobracaju.

Edited by Caligula

Далибор

Ja sam danas prosao i video prevrnut, razvaljen auto...bas sam se pitao kako je to uspeo :(

Na raskrsnici je bio i ostecen Taxi, ne znam kakva je tu njegova uloga bila. u svkom slucaju, uzas prizor u nedelju ujutru

Caligula

to je taj, nego ja mislio da je danas subota :isuse: poginuo je vozac.