Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

Spomenuto je negde. Prva vest na politikinom sajtu. Ono što me interesuje, a ovde ima nekih koji su navodno bliski ovom "zanatu", da li je moguće da je policija namerno "tražila" pogrešan model da zločinac ne bi pobegao dok ga ne nađu?

 

Iz vesti koje sam pročitao i uz uključivanje malo zdravog razuma, izgleda da je sigurno da se radi o zataškavanju. Ljudi pričaju da dobijaju kazne samo tako na tom mostu kao posledicu postavljenih kamera.

Drugo, auto o kome se radi očigledno vozi neki guzonja, ne verujem da bilo ko ima 20.000+ evra da izdvoji za igračku.

Link to comment

Iz vesti koje sam pročitao i uz uključivanje malo zdravog razuma, izgleda da je sigurno da se radi o zataškavanju. Ljudi pričaju da dobijaju kazne samo tako na tom mostu kao posledicu postavljenih kamera.

Drugo, auto o kome se radi očigledno vozi neki guzonja, ne verujem da bilo ko ima 20.000+ evra da izdvoji za igračku.

 

Znaš, Jozo, ako je zataškavanje ubistva to je jedno novo dno, čak i za nas.

Link to comment

Znaš, Jozo, ako je zataškavanje ubistva to je jedno novo dno, čak i za nas.

 

Ne bi me uopšte iznenadilo.

 

Koje su šanse da neko sa tako specifičnim automobilom ostane nesnimljen od strane kamera na mostu? Koliko ima registrovanih Countrymena u Beogradu, u Srbiji? Da su jednog po jednog kontrolisali, verujem da bi do sada svaki pregledali da li ima oštećenja.

Link to comment

Apsolutno se slažem, ako su kamere radile. A ako nisu?  Javašluk i idiotluk u kombinaciji dovode i do te mogućnosti, i ako je to, kako sada da kažu da nisu radile? Ili ako je vlasnik prijavio odmah da je ukraden i auto uklonio kod nekog ortaka, posebno ako je povezan, nezgodno, kako dokazati, po kom osnovu tražiti nalog za pretres ovog ili onog? Da li ipak očekujemo previše prebrzo? Da li ometamo istragu? Dobro, ne mi ovde, ali novine, mediji, činilo mi se, senzacionalističkim izveštavanjem možda odmažu, podsećaju počinioca da ukloni tragove dok se obruč nije još stegao. Čini mi se da policija, koju vidim kao produžetak države, ima ipak izvesnih problema sa, sada već očigledno, drugim krakom države, medijima. Doduše možda mi se samo čini.

Link to comment

Zasto novo dno? Bilo je toga i ranije

Ma i da ga nađu, biće veštaka koji će utvrditi da je bilo sve u redu i da nije mogao da izbegne mladića. AKo to bude trebalo. Kako ono, poginuo pretrčavajući ulicu u 73. godini, poznato TV lice oslobođeno.

 

Inače, kako je Krkobabivećev unuk, jel' se sudi njemu za gaženje? Nešto nema u mediima

Link to comment

Ma i da ga nađu, biće veštaka koji će utvrditi da je bilo sve u redu i da nije mogao da izbegne mladića. AKo to bude trebalo. Kako ono, poginuo pretrčavajući ulicu u 73. godini, poznato TV lice oslobođeno.

 

Inače, kako je Krkobabivećev unuk, jel' se sudi njemu za gaženje? Nešto nema u mediima

 

Tu se sve zna ko je, samo su se izvukli, pare, veze, ali je osnovni refleks države bio na rasvetljavanju i kažnjavanju, čak su i ministri (tj. njihovi vozači) morali da sednu malo kod sudije, da barem u prolazu vide one kojima su ubili bližnje, ovo je malo drugačije, drugi nivo dna.

Edited by Vapad
Link to comment

Našao sam naxi panoramu, ali me zanima ko je dao nalog da se blokira sa "24 sata" kamera na brankov most.

 

 

Zna li se koliko je ljudi bilo?

 

Ja tek sad procitao o protestu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...