Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

U dolini gladi pri velikoj brzini se zakucalo u semafor, odbilo i prevnulo na krov, subota, podne, guzva. Poginulo.

 

Ne, nije ubica, samo ucesnik u saobracaju.

Edited by Caligula
Link to comment

Ja sam danas prosao i video prevrnut, razvaljen auto...bas sam se pitao kako je to uspeo :(

 

Na raskrsnici je bio i ostecen Taxi, ne znam kakva je tu njegova uloga bila. u svkom slucaju, uzas prizor u nedelju ujutru

Link to comment

Veceras u 19h na HTV3, taman dok ne pocne Zvezda, rumunski dobitnik Zlatnog medveda 2013 "Poza deteta".

 

Spoiler

Jedne hladne martovske noći, Barbu divljajući ulicama prekorači dopuštenu brzinu za 50 km, i udari dete. Dečak uskoro umre od posledica nesreće. Barbua čeka zatvorska kazna između 3 i 15 godina. Pravo je vreme za njegovu majku Korneliu da interveniše.

Školovana arhitektica i pripadnica rumunske elite, započinje kampanju ne bi li spasila svog letargičnog sina.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Milićev se pismom obratio tabloidima iz Zabele, da ne linkujem sad. Između ostalog...

Quote

Tokom proteklog vremena moji branioci, porodica, ljudi iz okruženja i ja nismo želeli da istupamo u javnosti, niti da na bilo koji drugi način ovaj postupak vodimo van sudnice, gde mu je i bilo mesto. Sa druge strane, od saobraćajne nesreće, jedne od 600 koliko se dogodi godišnje, napravljen je nekakav štampani rijaliti šou u kome je sve dozvoljeno. Objavljivane su svakakve uvrede i laži, diskreditovale su se osobe koje nemaju nikakve veze sa ovim slučajem, ubirani su jeftini politički poeni, vršen je pritisak na sud...

 

Svako ko je iole upućen u ovaj slučaj ili je imao uvid u predmet zna da je u njemu sve jasno, kao što je jasno da po zakonu nisam u obavezi da navedem vlasnika vozila. Postavljam pitanje: da li bi nečije ime bilo šta promenilo? Ili bi to bila još samo jedna osoba više koja bi doživela medijski linč i osetila punu snagu onoga što može da učini „sedma sila“, a da pritom nije imala nikakvo učešće u ovoj saobraćajnoj nezgodi.

 

Osećam moralnu obavezu i želim jasno da kažem da porodice Divac, Vučić, Stefanović, Bajrušević i ostale osobe kojima se u javnosti licitiralo nemaju nikakvu vezu, odnosno dodirnu tačku bilo sa mnom, udesom ili vozilom. To odgovorno tvrdim!!

 

Link to comment
2 hours ago, mraki said:

Milićev se pismom obratio tabloidima iz Zabele, da ne linkujem sad. Između ostalog...

 

 

 

Sta koj andrak on ima da se pojavljuije po medijima? Da proda novine deblima?

 

ovo je kurac od zemlje

Link to comment

 

 

u 10 eura da on nije pisao. u kuriru su objavili ta tri lista hartije na kocke ispisana njegovim urednim cirilicnim stampanim strpljivim rukopisom, bez ijedne greske, sa natprosecnom interpunkcijom. na kraju se potpisao latinicom pisanim. ovako corava, rekla bih da je potpis drugom hemijskom. 

 

 

1567865_1207pismo-2_ff.jpg?ver=153293307 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...