Jump to content

zajebana liga svetskih prvaka 2014/15 - BUNDES

MocaVukotic

kukukukuku  

28 members have voted

1. 1. meisterschaft?

Recommended Posts

Brate mili, kakve golove BVB prima ove sezone je nenormalno, ja ne razumem kako pored povredjenih uspeju da lagano dobiju Arsenal a raspali Stutgart i solidni Mainz trpaju li trpaju, kurcobolija, strah, ne znam, ali u napadu ne ide, pozadi primaju, ne valja...

Jojic, iako ponovo starter dokazuje da mu je BL jos prebrza, lepo primi loptu, pa stane, pa se okrene, i u najboljem slucaju preda loptu igracu na 5 m pred njega,,, Ka u JSL, tragikomicno ponekad... A neretko je izgubi i otvori protivniku...

• Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• John Coltrane

158

• MiddleClass

155

• Strahan

122

• B_B

112

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brate mili, kakve golove BVB prima ove sezone je nenormalno, ja ne razumem kako pored povredjenih uspeju da lagano dobiju Arsenal a raspali Stutgart i solidni Mainz trpaju li trpaju, kurcobolija, strah, ne znam, ali u napadu ne ide, pozadi primaju, ne valja...

Jojic, iako ponovo starter dokazuje da mu je BL jos prebrza, lepo primi loptu, pa stane, pa se okrene, i u najboljem slucaju preda loptu igracu na 5 m pred njega,,, Ka u JSL, tragikomicno ponekad... A neretko je izgubi i otvori protivniku...

+1

Tragicno lose.

Probudili se malo na kraju jer se Stugart malo izduvao, gosa Stutgarta castio, ali ok, obrana Dortmunda je castila i vise..

Neven ono, koleno deluje ok, ali pricejue se da nije dugo igrao, fali instinkt...

Mozda je u pitanju neigranje Rojsa, on je igrao protiv Arsenala zar ne? Nadam se da ga nece sjebavati povrede idalje.

gervasius twinkleminkleson

Uvijek se fokusirate na te neke nebitne klubove, a prava Borussia lagano grabi ka tituli. 

Srsly, tho, bas solidno izgleda Gladbach. Mislim da ima nade za trece mjesto, iako su Lever i Schalke objektivno jaci. 

Al nemaju Krusea Maksa.

Lever će biti minimum drugi, a ispod Šalke i ostala borusianija.

Moze opklada middle :)? Ako BVB budi bolji na kraju sezone, ti nosis na avataru Kloppa sledecu sezonu? Ako bude Vizekusen bolji, ja mogu recimo Ulfa ili Völlera ili sta ja znam. 

Moze opklada middle :)? Ako BVB budi bolji na kraju sezone, ti nosis na avataru Kloppa sledecu sezonu? Ako bude Vizekusen bolji, ja mogu recimo Ulfa ili Völlera ili sta ja znam. 

Pridruzujem se i nudim isto!

Ne, ne... ti ces neku ikonu Bajerna da nosis jer znam da te Kirsten i Feler ne nerviraju.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...