Jump to content

zajebana liga svetskih prvaka 2014/15 - BUNDES

MocaVukotic

kukukukuku  

28 members have voted

1. 1. meisterschaft?

Recommended Posts

• Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• John Coltrane

158

• MiddleClass

155

• Strahan

122

• B_B

112

Top Posters In This Topic

Posted Images

Presjekao nas je penal i crveni u uvodnim minutima. :D

U našu odbranu, mi se ne ložimo da igramo ultra lijep i moderan fudbal, imamo super navijače i uvjek pun stadion, da imamo vrhunskog trenera i gomilom ostalih gluposti kojima nas zatrpavaju na cijelom internetu navijači Borusije. Još samo fali da je Santa Klaus iz Vestfalije.

Borusija... :lol:

Kakva prevara od kluba!

Dabome, ne mogu ni raspali Keln da dobiju :-)

Mani se ti visestrukog osvajaca lige, kupa, superkupa i lige sampiona, gledaj Vizekuzen i samo opusteno...

A sada ozbiljno, ne secam se kola u kome Bajern, Dortmund, Lever ni Salke nisu upisali pobedu, interesantno

Mislim da su se jedne godine svi tamo kvalitetno samoupucavali u noge. Bilo je to doba Ulfa Kirstena, Marcija Amorosa, Ebbea Sanda i Carstena Janckera. Morao bih provjeriti.

Allagui iz Mainza promenio dres sa nekim iz Borusije i daje izjavu u žutoj majici, a majstor sa Eurosporta prevodi - Bili su bolji od nas i zasluženo pobedili, mi moramo da popravimo igru Borusija mora da igra bolje  :)

gervasius twinkleminkleson

Allagui iz Mainza promenio dres sa nekim iz Borusije i daje izjavu u žutoj majici, a majstor sa Eurosporta prevodi - Bili su bolji od nas i zasluženo pobedili, mi moramo da popravimo igru Borusija mora da igra bolje  :)

:lol:

E pa strasno.

Jbt, ladno ni praa Borussia nije dobila :(

Jbg. Dortmund je pre primljenog gola imao bar 3 odlicne sanse koje je Ramos sjebao (podsetio me je na pocetak Lewandowskog u Dortmundu, samo sto je Poljak bio kupljen za 250,00 a ne za 12 miliona)

Tu sam i najveci skeptik, Ramos i Imobile mi ne deluju kao "bas dobre zamene" i ako Obamejang, Kagawa i Reus iz sredine ne daju koji gol vise bice cupavo...

Obrana im je u momentu isto u q..rcu, Hummels se povredio, Suboticu jos fali rutine, ostali takodje malo malo provredjeni, ne secam se kada je zadnji put igrala 1 odbrana (Piscek, Hummels, Subotic, Schmelzer)

Ostaje nada da se do Novembra najkasnije vrate i Gindogan, Reus, Sahin, sada se povredio i Mikitarijan (pauza mesec dana...)

Ali kada se vratr bice Dortmund opet strasna ekipa... Ovako ce biti toplo - hladno

to je ona sezona sa unterhachingom u zadnjem kolu

Upravu si.

Provjerih za sezonu 2000-01. Bayern, koji je osvojio Ligu prvaka, je osvojio titulu u bukvalno zadnjim minutama prvenstva usprkos 9 poraza i mizernih 63 osvojena boda. Jedna od najluđih sezona u Bundesligi ikad. Sergej Barbarez i Ebbe Sand podijelili naslov najboljeg strijelca, Hertha bila ozbiljan klub, baš kao i HSV, svako mogao pobijediti svakog. Borussia usprkos katastrofama tipa 0:4 kod kuće protiv Schalkea i 2:6 u Minhenu imala samo 5 bodova manje od šampiona.

Ne znam zašto, ali meni je to Schalkeovo zaseravanje titule bilo veći kiks od Leverkusenovih govnarija. Schalke je dobio Bayerna dvaput (3:2 u Gelzenkirhenu, u Minhenu 3:1 iako je realno trebalo biti pet-šest razlike za Schalke), Borussiju i Herthu - oba tima u Top 5 - ubili na gostovanjima 4:0, Bayer dobili 3:0. Sand, Mpenza, Andy Moeller...činilo se da će iskoristiti Bayernovu opterećenost Ligom prvaka. Onda u predzadnjem kolu popuše gol u 90.minuti kod Stuttgarta i izgube 1:0 (Balakov). U zadnjem kolu su toliko čekali kiks Bayerna u Hamburgu (HSV je dvaput dobio Schalke) da su umalo izgubili svoju utakmicu - gubili 0:2, okrenuli na 3:2. Kiks Bayerna su umalo dočekali - Barbarez je glavom zabio za 1:0 u 89.minuti. U 94.minuti indirekt za Bayern u šesnaestercu Hamburga. Patrik Andersson zabija za 1:1, Gelzenkirhen neverue - indirekt je skrivio Mathias Schober, golman Schalkea na posudbi u HSV-u.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...