Jump to content
MocaVukotic

zajebana liga svetskih prvaka 2014/15 - BUNDES

kukukukuku  

28 members have voted

1. 1. meisterschaft?

Recommended Posts

John Coltrane

Kisling 2:0 pisaj po Vestfalenu :Hail:. I naravno Belarabi glavni lik, uzeo je loptu nesmotrenom Durmu i sjajno nasao Kislinga.

Sent from my iPhone using Tapatalk

MiddleClass

Kao plitak potok! Elita... :Hail:

John Coltrane

Pre 2-3 sezone sam pricao o RBLajpcigu (poceo sam da ih pratim zbog kladze) koji je projekat Red Bulla, osnovan 2009. i koji je ekspresno stigao do druge lige. Stadion je renoviran za SP 2006. (mislim da su nas tu HOL dobili 1:0), tako da sad imaju jedan od modernijih stadiona u celoj Nemackoj. Ante Rebic je iz Fiorentine pozajmljen ove sezone, a jedino "zvucno ime" je mladji brat Kedire. U prva 3 kola nove sezone nisu primili gol i imaju 2 pobede i remi (u Minhenu glatko pocistili 1860). Videcemo da li je novi Hoffe u najavi. Cak sam nasao i par zanimljivih tekstova na tu temu.

http://www.theguardian.com/football/blog/2014/mar/06/rb-leipzig-sending-shockwaves-through-german-football

Töölönlahti

Poznat je i Terrence Boyd, američki napadač koji je iznudio penal zbog navodnog faula Trajkovića u skoku i posle toga zabio gol iz kontre na prazan gol u sudijskoj nadoknadi za Rapidovo izbacivanje Vojvodine iz Evrope pre par godina. Koliko vidim, baš mlad tim pun igrača iz dobrih Bundes akademija i malo starijih iz Austrije, kapiram da zna Rangnick šta radi, prijavite ako ih bude u prenosima na ES-u. Nadam se da će ih ugaziti neki Greuther Fürth ili Kaiserslautern za titulu, ali u Bundesu bi mi bili krajnje simpatični, tako da samo napred.

-_-

crtamOrasi

Midle, Koltrejne, kakav je bio Jedvaj? Raduje me da je uspeo da se ugura u startnu postavu :)

John Coltrane

Igrao je desnog beka i prilicno fulao iako je kontra njega bio jos gori Durm. Ne svidja mi se kao all season long resenje, mada ni Donati nije puno bolji. Vec sam pisao da su im bekovi krs (aj levo Benis i pomozi bobe, malo na iskustvo, ali desno pakao)

porucnik vasic

Да ли је ико гледао Мајнц и Ђуричића?

John Coltrane

Evo i Filipa Kostica u Stutgartu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

crtamOrasi

Igrao je desnog beka i prilicno fulao iako je kontra njega bio jos gori Durm. Ne svidja mi se kao all season long resenje, mada ni Donati nije puno bolji. Vec sam pisao da su im bekovi krs (aj levo Benis i pomozi bobe, malo na iskustvo, ali desno pakao)

Pa dobro, nije ni bek prirodno, mada ga je i Garcia u nekim prijateljskim isprobavao na toj poziciji. Vise deluje kao sposoban da napravi solidnu karijeru ball-playing central defendera, tako je i gradjen, a i solidno barata loptom. Za beka je potrebniji mnogo raznovrsniji skill set, ne verujem da je sposoban da napravi neku prednost u napadu. Koliko sam mogao da ukacim do sada imace problema zbog cudnog karaktera, previse je nadobudan za svoje godine.

assignment

Djuricic je odigrao solidno, imao dve tri dobre assistencije, ali bice teska sezona za Mainz, otisao im je Tuchel sto bi odprilike bilo kao da Klop napusti Borusiju....

MocaVukotic

pa? već im je jednom otišao upravo klopp

assignment

pa? već im je jednom otišao upravo klopp

Jeste, samo sto su sa Tuchelom uboli sto posto sto je bila velika sreca kojoj se ni Mainz nije nadao i on je nastavio Klopp-ovim putem... Tako nesto tesko upali dva puta zaredom plus ovaj novi trener ne nastavlja vec postavlja svoje i bice veoma tesko, pa jebote ispali iz LE protiv nekih izraelsik pacera.....

assignment

BTW Bajern potvrdio za Alonza, jedino sa Realom se jos nisu dogovorili, ali hoce... Sky javlja 10 mio€

A samo sto su doveli Benatiju za 30 mio€ ima se, moze se

MocaVukotic

BTW Bajern potvrdio za Alonza, jedino sa Realom se jos nisu dogovorili, ali hoce... Sky javlja 10 mio€

A samo sto su doveli Benatiju za 30 mio€ ima se, moze se

kakvi moroni

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...