Jump to content
IGNORED

Plivanje


Tolaa

Recommended Posts

Nemacki plivaci su promeni tehniku ulaska u vodu pri startu. Umesto pod uglom od 36° , sada se uskace pod 40°, plus delfinkick priliskom ulaska u vodu.

Samo imam utisak da su se negde zeznuli u proracunu.

 

Problem je da ih nije bilo ni u kvalifikacijama. Da domaćin, i to Njemačka, ne sklopi štafetu 4x100 slobodno je poprilično čudno. Ja mislim da su chemtrailsi.

Link to comment

eh, lako je tebi kada navijas za Srbiju, Svedsku i jos 5-6 repki :p

Srb, Swe, Meilutyte i Pellegrini. Sve medalje cu da pokupim. :fantom: Edited by Tolaa
Link to comment

sta je bre ovo ovih dana, jos fali u smucanju da pocnemo dominiramo

 

edit: osisana latanica ftw

tek ces da vidis sta cemo da radimo... imamo neke klince, 12-14 godina, realno dominiraju... neka mala(ima neko zajebano prezime :D), 14 godina, vec ima srpski rekord na 400mesovito... samo da ne useremo u radu sa njima, jeli :D

Link to comment

Jel ima tko ideju šta se zbiva s Nijemcima? Ono, Berlin je praktički u Njemačkoj :D

Mislim, Biedermann pliva ko sjekira, a sad će finala štafeta 4x100 i ni u muškoj ni u ženskoj konkurenciji nema Njemačke? :huh:

 

To mi je onak, kao da u Brazilu bude svjetsko prvenstvo u nogometu i onda ovi ne nastupe, ili ne znam, izgube od nekog 7:1

 

Nakon sto u Londonu nisu osvojili ni jednu medalju u plivanju napravili su u rekonstrukciju saveza. Sa ovog EP ocekuju 6-8 medalja, a na OI 2020 apsolutnu dominaciju. Biderman je nakon trke izjavio da ne zna sta se desilo. :kralj:  Zensku stafetu valjda nisu sastavili zato sto je Brita Stefen otsila u penziju.

Krajnje tuzno s obzirom da na 80 miliona stanovnika imaju 2 500 zatvorenih bazena. Dakle 32 000 stanovnika na jedan zatvoreni bazen. :isuse:

Link to comment

Velja u polufinalu na 200 slobodno sa petim vremenom u kvalifikacijama. Za razliku od juce, Biedermann odlican jutros.

 

Bogdan Knezevic na 200 mesovito i Jovana Bogdanovic na 100 prsno nisu prosli u 1/2. Inace je 100 prsno za zene bas oslabljeno na ovom EP, nema svetske rekorderke Meilutyte :wub: koja je u Kini na omladinskoj olimpijadi (trebalo bi da se vrati do kraja nedelje za 50 prsno, posto joj u 17. godini fali jos samo evropska titula u velikim bazenima :Hail:) i nema njene najvece konkurentkinje Efimove koja je suspendovana zbog dopinga. 

 

Edit: Najdanovski pobedila u svojoj grupi na 100 free, ali vreme nije dovoljno za 1/2. U istoj grupi Simonovic treca.

 

Edit 2: Veljino 1/2 finale u 19.15 veceras.

Edited by Tolaa
Link to comment

Sjoestroem daleko od svetskog, ali je zato oprala konkurenciju bezobrazno...

 

Sjöström je imala bas losu reakciju na startu. Ali zlato je bitno.

 

ona litvanka nije ovde?

 

 

nema svetske rekorderke Meilutyte :wub: koja je u Kini na omladinskoj olimpijadi (trebalo bi da se vrati do kraja nedelje za 50 prsno, posto joj u 17. godini fali jos samo evropska titula u velikim bazenima :Hail:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...