Jump to content
IGNORED

Plivanje


Tolaa

Recommended Posts

Prosle godine na Mediteranskim igrama u Mersinu je Stjepanovic pobedio visestrukog olimpijskog pobednika Osamu Melulija iz Tunisa na 400 i 200 slobodno. Plus zlato na 200 leptir tada. Na 400 slobodno ima bronzu u zatvorenim bazenima na EP (i zlato na 200 leptir).

Link to comment

a rekoste da ovo nije njegova disciplina :D lik je razbio.

 

Rale citira Parsonsa!!!!

pa i nije. 200 leptir mu je glavna disciplina ;)

 

imam bar 15% zasluga za ovu medalju :fantom:

 

vi koji vise pratite, kako se ovo vrijeme kotira postodjelskoj eri?

kao jako dobro. vredno finala na OI recimo. za medalju na OI fale mu jos neke 2 sekunde recimo...

Link to comment

Jel ima tko ideju šta se zbiva s Nijemcima? Ono, Berlin je praktički u Njemačkoj :D

Mislim, Biedermann pliva ko sjekira, a sad će finala štafeta 4x100 i ni u muškoj ni u ženskoj konkurenciji nema Njemačke? :huh:

 

To mi je onak, kao da u Brazilu bude svjetsko prvenstvo u nogometu i onda ovi ne nastupe, ili ne znam, izgube od nekog 7:1

Edited by Carolostadien
Link to comment

Jel ima tko ideju šta se zbiva s Nijemcima? Ono, Berlin je praktički u Njemačkoj :D

Mislim, Biedermann pliva ko sjekira, a sad će finala štafeta 4x100 i ni u muškoj ni u ženskoj konkurenciji nema Njemačke? :huh:

 

To mi je onak, kao da u Brazilu bude svjetsko prvenstvo u nogometu i onda ovi ne nastupe, ili ne znam, izgube od nekog 7:1

ocekujes zlato za Brazil na EP? hrabro bogami, hrabro...

Link to comment

Carolo, prodjose igre komonvelta, a tebe nigde :(

 

Ne priznajem kraljicu! :D

Al pratim Olimpijadu mladih sad u Nanjingu, ima brdo prijenosa na olympic.tv

I El Salvador osvojio prvu medalju u povijesti!

Edited by Carolostadien
Link to comment

Nemacki plivaci su promeni tehniku ulaska u vodu pri startu. Umesto pod uglom od 36° , sada se uskace pod 40°, plus delfinkick priliskom ulaska u vodu.

Samo imam utisak da su se negde zeznuli u proracunu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...