Jump to content
IGNORED

24


eye of the beholder

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    16

  • Lrd

    11

  • ion

    8

  • jms_uk

    6

Posle ova zadnja 2 sata (epizode) ne znam sta bi jos mogli vise da izmisle za sledecu sezonu (koja se inace sada snima ili treba uskoro da pocne).
Pa mislim da je ostalo jedino da Bauera izaberu za predsednika, ili da on iz osvete zbog torture, pobije celu kinesku Vladu, ili tako nešto.
Link to comment
  • 1 month later...

pogledao prve dvije sezone. ok je, iako prilicno jeftina na momente, veoma uzbudljiva i napeta [mozda i previshe :) ].prva sezona mi je onako, do polovine dobra, ali srpski hi-tech teroristi... dzizs. i to izgovaraju rechenice tipa "ti si sin od kurve" :lol:druga dosta bolja, mada kao sto rekoh, ima stvarno glupih i jeftinih momenata. ne vjerujem da cu odmah preci na trecu, stvarno se treba malo odmoriti, s obzirom na to koliko je napeta...

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ja se smorio kao pas na pola prve, ali sam posle nekako odgledao. Pauzu pravim...pa, ne zato što mi je previše napeto, već više zato što mi je bezveze i kad god razmišljam da li da gledam, uvek smislim da imam nešto pametnije. Nakaniću se valjda, nadam se da se dosta popravlja kasnije. Mada...

Link to comment

sumnjam da ce biti nekog znachajnog skoka u kvalitetu. ali ono, kao jeftina zabava stvarno moze da prodje.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • 4 weeks later...

samo da se javim, krenuo sam da gledam 24 sad sam u drugoj sezoni.. Serija je super... ali.. jel Jack baš uvek mora da ima skoro nerešivu porodičnu frku kada krene neko sranje :lol:

Link to comment
  • 1 month later...

VII serijal je ubedljivo naj(hmm)slabiji serijalpored treceg serijala, naravno!

Imali su sansu da je zavrse i da odu i veliko stilu ali ne....imamo i VIII serijal (17 jan `10)

Link to comment
  • 1 month later...
  • 5 months later...
Odgledao prvu epizodu, pola druge - i opet se iznervirao. Dzeku nikad niko ne veruje, svi hoce da ga hapse, a samo on moze da spase predsednika/svet/sebe/cerku...:yucky:
Nisam gledao... ali nemoj da se nerviras ... mislim da je to koncepcija serije :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...