Jump to content
IGNORED

24


eye of the beholder

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • eye of the beholder

    16

  • Lrd

    11

  • ion

    8

  • jms_uk

    6

Niko da (s)pomene da je sedma sezona startovala za vikend sa prve 4 epizode.
A jel to sad ide samo po 1 epizoda za vikend? Ja ove nedelje nadjoh samo 5., a nadao sam se da ce biti 5.-8.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Za mnoge hardcore fanove ove serije prva sezona je ako ne najbolja onda definitivno u top 3. Da ta sezona nije bila toliko dobra i da nije privukla toliko fanova, ne bi uopste bilo ni sledecih 6 sezona. Cela prva sezona je zamisljena kao filler serijal u "sporoj" sezoni, nesto da popuni termine u tom periodu. U prilog tome ide i cinjenica da su snimili samo prvih 17 sati (epizoda) racunajuci da ce usled slabe gledanosti serija da bude ukinuta. Posle kad su videli kako je dobar rating bio, morali su da dovuku nazad scenariste, glumce i ekipu i da odrade sve do kraja :lol:

Link to comment

Šta znam, meni je apsolutno najslabija tačka serije upravo to što se sve odvija u 24h, tj. u jednom danu. Imam utisak da bi priča mogla biti neuporedivo kvalitetnija, stalno imam osećaj da je sve nešto navrat nanos, na o-ruk.

Link to comment
šta znam, meni je apsolutno najslabija tačka serije upravo to što se sve odvija u 24h, tj. u jednom danu. Imam utisak da bi priča mogla biti neuporedivo kvalitetnija, stalno imam osećaj da je sve nešto navrat nanos, na o-ruk.
Ako ti je to najslabija tacka, onda stvarno i treba da batalis dalje gledanje serije, jer je cela premisa 24 da se sve desava u 24 casa, prakticno u real-time. Taj pristup ima svojih vrlina i mana, i jeste problem sto je sve navrat nanos, i posto ne postoje ni flashback scene onda da bi se zadovoljio taj osecaj da je sve real time ide se u sirinu price i stalno se uvode neki novi subplotovi i likovi. S druge strane ceo taj koncept i pravi seriju zanimljivu za gledanje, pogotovu ako mozes da smanjis dozu kritickog pristupa i tako ignorises neke ocigledne rupe u prici ili fantasticne i nerealne fabule/likove/dogadjaje, i da se na kraju krajeva koncentrises na akciju i osecaj da je tesko predvideti sta ce se desiti u sledecoj epizodi.Ja sam recimo 2 puta vec dosao u iskusenje da prestanem da gledam ovu 7. sezonu sto se trenutno daje na Fox, pa sam onda jednostavno smanjio ocekivanja i prihvatio neke stvari koje nemaju veze sa zdravim razumom, i poceo vise da se koncentrisem na to sta ce na kraju biti sa Jack Bauerom i nekim drugim likovima iz ove sezone.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja moram da :blush: priznam da 7. još nisam ni počeo s gledanjem.Spremio sam do sada izašlih 10 epizoda k'o hrčak, ali planiram da počnem s gledanjem tek kad dođe negde 19-20.Pa kad nakrkam jednu za drugom... :wub:

Edited by ion
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...